Administracja biznesowa

The College At Brockport State University Of New York

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Administracja biznesowa

The College At Brockport State University Of New York

Akredytowana przez AACSB Administracja Biznesowa Major przygotowuje studentów do zajmowania stanowisk kierowniczych w organizacji i oferuje solidne podstawy we wszystkich funkcjonalnych obszarach działalności. Program przygotowuje również studentów do absolwent studiów biznesowych.

Studenci zainteresowani studiami biznesowymi mogą również rozważyć główne kierunki studiów w zakresie księgowości, finansów, biznesu międzynarodowego i marketingu.

Czego się dowiesz?

BS w Business Administration oferuje najszerszy wybór ścieżek kariery i solidne podstawy we wszystkich funkcjonalnych obszarach działalności. Przygotuje Cię on na stanowiska podstawowe w systemach organizacyjnych i zarządzających lub na uzyskanie dyplomu ukończenia studiów w biznesie.

Program

Twórz specjalistyczne kompetencje w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania organizacją i systemów informacyjnych, jednocześnie budując swoją wiedzę fachową. Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej, komunikacji i prezentacji, które są kluczem do sukcesu jako menedżer.
Zdobądź praktyczne doświadczenie poprzez zarządzanie różnymi projektami uczniów od początku do końca.

Warunki przyjęć

Zalecamy składanie aplikacji pierwszego roku w październiku lub na początku listopada. Decyzję o przyjęciu decydujemy po wypełnieniu wniosku.
Większość studentów zaczyna jako "intencja biznesowa". Zgodnie z intencją studentów, oczekuje się, że studenci będą pracować nad spełnieniem wymagań wstępnych programu i niektórych głównych wymagań podstawowych. Studenci muszą zdobyć minimum 2,5 GPA na kursach przygotowawczych, bez oceny niższej niż "C-". Klasy transferu są uwzględnione w tym GPA. Studenci powinni zadeklarować swoje główne nie później niż pod koniec drugiego roku.
Następny termin przesyłania studentów
Semestr zimowy: 1 sierpnia

Zbuduj swoją sieć na przyszłość

Dostosuj swoje cele zawodowe do aktywności i możliwości rozwoju zawodowego w naszych klubach prowadzonych przez studentów.
The Network Club ma na celu połączyć studentów z profesjonalistami z branży i zapewnić poza miejscem możliwości zaprezentowania lokalnych firm. Zdobędziesz doświadczenie przywódcze i nawiążesz wzajemne kontakty, które przetrwają w przyszłości.

Perspektywy kariery

Wybór Business Administration może otworzyć możliwości kariery w wielu branżach i środowiskach. Nasi absolwenci przeszli do pracy na:

  • Podmioty korporacyjne
  • Organizacje non-profit
  • sektor usług
  • uniwersytety
  • Banki
  • Firmy z branży nieruchomości
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 20, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - Rochester, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Rochester, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą