Administracja biznesu operacyjnego, ba

Informacje ogólne

Opis programu

BWL badania - udany start w gospodarce!

Dedykowane, pełen energii?

Zdobyć szybko praktyczną znajomość i projektowanie ukierunkowane na swojej kariery zawodowej.

Promocje w praktyce?

Znajdź nawet podczas badania biznesu i trudne zadania praktyczne, aby iść do przodu w swojej karierze i rozwoju osobistego.

Intensywna wymiana z profesorów chciał?

Skorzystaj z bliskiej współpracy z profesorów na studiach biznesowych. Skorzystać nie tylko z wybitnych przejść kariery akademickiej, ale również na praktyczne znaczenie swoich profesorów, które pomogą Ci podjąć swoją wiedzę biznesową celowego.

Sukcesy przyszły na myśli?

Wybierz po stopień licencjata w Business Administration bezpośredniego wejścia w praktyce.

Nasz pomysł na Twój sukces

Szybko zmieniających się rynków i środowiska konkurencyjnego i coraz krótsze cykle innowacji wymagają coraz więcej specjalistów dla gospodarki rynkowej. Potrzebne są ogólnej, którzy są biegli w profesjonalnych, jak również w kwestiach gospodarczych. Dzięki połączeniu wykładów, seminariów i "studia przypadków", możemy dostarczyć niezbędnej wiedzy biznesowej użyteczne, wszechstronne i trwałe. Po gruntownej szkolenia podstawowego wybierasz - koncentruje się na indywidualnych mocnych - dwóch zaawansowanych kursach. Więc otworzyć współczesne możliwości specjalizacji z uwzględnieniem najnowszych zmian na rynku.

Obszary absolwentów

Program zapewnia dostęp do wszystkich sektorów. Od małych i średnich przedsiębiorstw i dużych korporacji, agencji właściciela zarządzane na starcie do Internetu, od projektowania do wiodących na świecie IT firm w umiejętności absolwentów programu są wymagane.

Intensywne szkolenie z zarządzania, finansów, oceny i kontroli kosztów i zakładania firm umożliwia naszych absolwentów oraz do niezależnego Tätigkeit-, które mogą być komercyjne, kreatywny, komunikatywny i charakteryzuje usług.

Obszary badawcze

  • Praca jako zastępca dyrektora firm średnich - pracowników działów biznesowych, takich jak finanse, księgowość, controlling, marketingu, organizacji, personelu, zakupu i sprzedaży - Pracownicy w zarządzaniu przedsiębiorstwem - Business Consulting - udział w audytorów wewnętrznych lub zewnętrznych
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren.

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren. Pokaż mniej