BWL badania - udany start w gospodarce!

Dedykowane, pełen energii?

Zdobyć szybko praktyczną znajomość i projektowanie ukierunkowane na swojej kariery zawodowej.

Promocje w praktyce?

Znajdź nawet podczas badania biznesu i trudne zadania praktyczne, aby iść do przodu w swojej karierze i rozwoju osobistego.

Intensywna wymiana z profesorów chciał?

Skorzystaj z bliskiej współpracy z profesorów na studiach biznesowych. Skorzystać nie tylko z wybitnych przejść kariery akademickiej, ale również na praktyczne znaczenie swoich profesorów, które pomogą Ci podjąć swoją wiedzę biznesową celowego.

Sukcesy przyszły na myśli?

Wybierz po stopień licencjata w Business Administration bezpośredniego wejścia w praktyce.

Nasz pomysł na Twój sukces

Szybko zmieniających się rynków i środowiska konkurencyjnego i coraz krótsze cykle innowacji wymagają coraz więcej specjalistów dla gospodarki rynkowej. Potrzebne są ogólnej, którzy są biegli w profesjonalnych, jak również w kwestiach gospodarczych. Dzięki połączeniu wykładów, seminariów i "studia przypadków", możemy dostarczyć niezbędnej wiedzy biznesowej użyteczne, wszechstronne i trwałe. Po gruntownej szkolenia podstawowego wybierasz - koncentruje się na indywidualnych mocnych - dwóch zaawansowanych kursach. Więc otworzyć współczesne możliwości specjalizacji z uwzględnieniem najnowszych zmian na rynku.

Obszary absolwentów

Program zapewnia dostęp do wszystkich sektorów. Od małych i średnich przedsiębiorstw i dużych korporacji, agencji właściciela zarządzane na starcie do Internetu, od projektowania do wiodących na świecie IT firm w umiejętności absolwentów programu są wymagane.

Intensywne szkolenie z zarządzania, finansów, oceny i kontroli kosztów i zakładania firm umożliwia naszych absolwentów oraz do niezależnego Tätigkeit-, które mogą być komercyjne, kreatywny, komunikatywny i charakteryzuje usług.

Obszary badawcze

  • Praca jako zastępca dyrektora firm średnich - pracowników działów biznesowych, takich jak finanse, księgowość, controlling, marketingu, organizacji, personelu, zakupu i sprzedaży - Pracownicy w zarządzaniu przedsiębiorstwem - Business Consulting - udział w audytorów wewnętrznych lub zewnętrznych
Program prowadzony przez:
  • Niemiecki

Zobacz 3 więcej kursów w SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
36 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
600 EUR
miesięcznie.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa