Read the Official Description

Dyplom z zarządzania przedsiębiorstwem

Program Business Administration major jest programem międzyresortowym zaprojektowanym w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności kursu i szerokiego przygotowania do przyszłych możliwości. Sercem firmy jest rdzeń biznesowy, który obejmuje szerokie zaplecze w obszarach funkcjonalnych marketingu, finansów, księgowości i zarządzania.

Business Admnistration

Poza objęciem podstawowych zasad biznesowych, program do administrowania biznesem daje ci możliwość poznania różnorodnych zajęć fakultatywnych. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do studiów podyplomowych, szukasz sposobów na zwiększenie swojej rynkowej sprzedaży, czy po prostu chcesz odkrywać nowe hobby, program administracji biznesowej może być dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb w celu uzyskania maksymalnych rezultatów.

Czego oczekiwać

Rok Freshman Przez większość studiów pierwszego roku i na drugim roku studiów na kierunku administracja biznesowa będziesz brać udział w kursach bazujących na podstawach programowych uczelni. Kursy te promują rozwój kluczowych umiejętności i przygotowują do głównych zajęć.

Sophomore Year Nawet jako student pierwszego roku lub student drugiego roku, nigdy nie jest za wcześnie, aby odwiedzić AT

Rok Młodzieżowy W pierwszym semestrze roku młodszego spełnisz większość podstawowych wymagań biznesowych. Na początku drugiego semestru zdobędziesz większą kontrolę nad swoją akademicką przyszłością. Dzieje się tak, gdy rozpoczynasz zajęcia do wyboru. Oprócz obieralnych przedmiotów związanych z konkretnymi dyscyplinami, będziesz mieć możliwość odkrywania nowych obszarów zainteresowania za pomocą wielu darmowych opcji do wyboru.

Starszy rok W ciągu roku będziesz ukończyć kurs, rozpocząć proces rozmowy kwalifikacyjnej i ewentualnie rozważyć ukończenie szkoły. Jeśli w ciągu ostatnich kilku lat nie utrzymywałeś kontaktów z przeszłymi pracodawcami, profesorami i mentorami, pamiętaj, aby połączyć się ponownie i połączyć się z siecią. Rozważ szeroką gamę możliwości, pozostań zaangażowany w swoje cele, a przede wszystkim pozostań cierpliwy. Wszystko ma tendencję do wpadania w odpowiednie miejsce.

Program taught in:
Język angielski

See 95 more programs offered by International Accelerator »

Last updated June 14, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019