Administracja - licencjat

Administracja tworzy profesjonalny kurs wymagany praktycznie w każdym dziale organizacji prywatnych lub publicznych odpowiedzialnych za planowanie i strategii zarządzania ludzki, tworzywo, finansowej i marketingu. Ten profesjonalny prowadzi relacje między firmą i pracowników biorących udział w rekrutacji, przyjmowania i zwalniania pracowników, a także relacji z kategorii związków. Moth planów zawodowych i świadczenia motywacyjne programy. Współrzędne zasobów materialnych spółki, kontroli zakupu i przechowywania surowców i produktów końcowych. W sektorze finansowym, dba o budżetach i przepływów pieniężnych. Ponadto angażuje się w marketingu, reklamy i promocji sprzedaży produktów i / lub usług, * "Administrator zawód, jako zawodu, liberalna, czy nie, obejmuje :. Opracowanie opinii, raportów, planów, projektów, arbitrażu i raportów, ponieważ wymaga stosowania wiedzy wrodzonej technik organizacji ;. badań, studia, analizy, interpretacji, planowania, realizacji, koordynacja i kontrola pracy w kursach ogólnego zarządu "(artykuł 3 Rozporządzenia 61934/67, który reguluje zawód).

Profil administratora

Organizacji, dyscypliny, planowania, domeny obliczenia i statystyki, przedsiębiorczość, kreatywność, elastyczność, zdolności przywódcze i smak dla pracy zespołowej, dobrą znajomość finansów i rachunkowości.

Dlaczego dyrektorów w UNIFAI

Kurs UNIFAI Administracja właśnie otrzymał cztery gwiazdki w 2015 Student Guide. Jego program nauczania koncentruje się na szerokiej wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości, a liczy się teraz z nowych dyscyplin: handel zagraniczny, Environmental Sustainability, strategiczne zarządzanie informacją, obrotu i gier biznesowych. W ten sposób zwiększyć szansę studentom zintegrować teorię i praktykę, doświadczenie w praktyce koncepcji klasie. W celu wzmocnienia działań w celu wsparcia integracji na rynku pracy, pobudzanie przedsiębiorczości i umożliwiają kontakt z firmami w regionie, UNIFAI zapewnia studentom programów takich jak Junior Company (JuniorFAI) i wyzwanie SEBRAE, organizacji CBT Bunkry (praca Ukończenie kursu), a także imprezy, konferencje i seminaria administracyjne. Poprzez partnerstwo, zapewnia studentom wizyt technicznych do firm takich jak Volkswagen, Natura, Honda i BM & FBovespa i udział w projektach społecznych społecznych przez programie UNIFAI + Społecznego.

O Kursie

Minimalny czas trwania: 8 semestrów

Miesięczna rata: R $ 791,00 * wartość prądu na rok 2016.

Przesunięcia: Rano i wieczorem

Program prowadzony przez:
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz 1 więcej kursów w Centro Universitário Assunção (UNIFAI) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
791 BRL
2016.