Administracja

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Administracja

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Stopień Zarządzania Wydziału Arnaldo przynosi podstawowe wartości przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zarządzania koncentruje się na człowieku. Nowy kurs administracji nauczania zgodne z wytycznymi ustanowionymi przez MEC, koncentrując się na rozwoju administracji i jej zastosowania w organizacjach różnych dziedzinach wiedzy.

Przedmioty oczywiście przynieść metodologii, który zapewnia usystematyzowanie i pogłębienie konkretnych działów administracji lub pokrewnej dziedzinie, dostarczenie uczestnikom intensywny i precyzyjny nurkowania na zawartości badane.

metodologie i różnorodne narzędzia dydaktyczne zostaną wykorzystane, na przemian i mieszanie teorię i praktykę, ekspozycji i interakcji, dedukcji i indukcji. Naszym celem jest, aby coś akademickiego z dnia na dzień bardziej dynamiczny i skuteczny poprzez dywersyfikację strategii nauczania i uczenia się, nie tracąc skupić się na kwalifikacjach doskonałości. Użyjemy do tego wykłady, warsztaty, wirtualne przestrzenie interakcji, gry biznesowe, dynamika grupy, kierując badania, wycieczki z przewodnikiem, seminaria i wywiady, badania naukowe, konkretnych przypadkach rozwiązanie, a wszystko, co w naszej mocy, aby rozwijać studenta Arnaldo.

Kurs Pedagogiczny Projekt dotyczył również się wraz z rozwojem umiejętności i kompetencji współczesnego menedżera, ponieważ nie jest dobre opanowanie treści, jeżeli przedsiębiorca nie zna się nią sprawnie. Zatem we wszystkich dyscyplinach kursu chcesz promować przedsiębiorczość, innowacyjność, przywództwo i obywatelstwo.

W tej dziedzinie, możemy powiedzieć, że Wydział Zarządzania Kurs Arnold ma w swoim tematów programowych wymagane przez współczesny rynek jako zintegrowanej Logistyki i Zakupów i projektów oraz doradztwo w zakresie zarządzania, marketingu e-biznesu, przedsiębiorczości i biznes plan, zarządzanie wiedza, technologii i innowacji, między innymi.

Wszystkie kursy będą miały linie jako przewodzące postawy przedsiębiorcze i innowacyjne profil, tworząc harmonię i jedność programową na kurs.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,136 BRL
Inwestycja miesięczny
Locations
Brazylia - Belo Horizonte, State of Minas Gerais
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Brazylia - Belo Horizonte, State of Minas Gerais
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą