Stopień Zarządzania Wydziału Arnaldo przynosi podstawowe wartości przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zarządzania koncentruje się na człowieku. Nowy kurs administracji nauczania zgodne z wytycznymi ustanowionymi przez MEC, koncentrując się na rozwoju administracji i jej zastosowania w organizacjach różnych dziedzinach wiedzy.

Przedmioty oczywiście przynieść metodologii, który zapewnia usystematyzowanie i pogłębienie konkretnych działów administracji lub pokrewnej dziedzinie, dostarczenie uczestnikom intensywny i precyzyjny nurkowania na zawartości badane.

metodologie i różnorodne narzędzia dydaktyczne zostaną wykorzystane, na przemian i mieszanie teorię i praktykę, ekspozycji i interakcji, dedukcji i indukcji. Naszym celem jest, aby coś akademickiego z dnia na dzień bardziej dynamiczny i skuteczny poprzez dywersyfikację strategii nauczania i uczenia się, nie tracąc skupić się na kwalifikacjach doskonałości. Użyjemy do tego wykłady, warsztaty, wirtualne przestrzenie interakcji, gry biznesowe, dynamika grupy, kierując badania, wycieczki z przewodnikiem, seminaria i wywiady, badania naukowe, konkretnych przypadkach rozwiązanie, a wszystko, co w naszej mocy, aby rozwijać studenta Arnaldo.

Kurs Pedagogiczny Projekt dotyczył również się wraz z rozwojem umiejętności i kompetencji współczesnego menedżera, ponieważ nie jest dobre opanowanie treści, jeżeli przedsiębiorca nie zna się nią sprawnie. Zatem we wszystkich dyscyplinach kursu chcesz promować przedsiębiorczość, innowacyjność, przywództwo i obywatelstwo.

W tej dziedzinie, możemy powiedzieć, że Wydział Zarządzania Kurs Arnold ma w swoim tematów programowych wymagane przez współczesny rynek jako zintegrowanej Logistyki i Zakupów i projektów oraz doradztwo w zakresie zarządzania, marketingu e-biznesu, przedsiębiorczości i biznes plan, zarządzanie wiedza, technologii i innowacji, między innymi.

Wszystkie kursy będą miały linie jako przewodzące postawy przedsiębiorcze i innowacyjne profil, tworząc harmonię i jedność programową na kurs.

Program prowadzony przez:
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz 1 więcej kursów w Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Mar 2020
Duration
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,136 BRL
Inwestycja miesięczny
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020