Kurs

Licencjackich Ibmec Administracji w Rio de Janeiro rozwija umiejętności do rozwiązywania problemów stwarzanych przez rynek i nowoczesnego zarządzania. Nastawione na tych, którzy chcą kroczyć innowacyjny sposób, będąc częścią zespołów o wysokiej wydajności, szkolenia przygotowuje specjalistów do rozwiązywania problemów o charakterze operacyjnym i strategicznym w organizacjach wszystkich segmentów, zmierzających do trwałego wzrostu.

W Ibmec, kurs zapewnia narzędzia dla studentów do rozwijania autonomii działać jako wiodący przedsiębiorcy w zglobalizowanej gospodarce i złożonym. Kursy mają silne zawartość analityczne i teoretyczne głębokość koncentruje się na rozwoju umiejętności w czterech obszarach: finansów, marketingu i strategii działalności i Logistyki oraz kadry kierowniczej, z większym naciskiem na dwóch pierwszych. Ponadto student otrzymuje wysoką szkolenie w zakresie metod ilościowych.

Ibmec wierzy w doskonałości specjalizuje się w dostarczaniu praktycznych zestaw dodatkowych działań, że dalsze rozwijanie umiejętności marketingowych i ducha współpracy i integracji. W Centrum Przedsiębiorczości i internacjonalizacji - CIS, uczniowie mogą pracować w mniejszych firm z pierwszej połowy i cieszyć się międzynarodowy zasięg poprzez umowy z ponad 54 instytucji na całym świecie.

Rynek pracy

Finansów i kontrolingu analizy finansowej, doradztwa i kontroli operacji na rynkach finansowych, stanowiąc zarządy wykonawczych koncentruje się na zarządzaniu finansami w firmach doradczych i audytorskich w instytucjach rynku finansowego w przedsiębiorstwach handlowych i przemysłowych oraz innych organizacji ,

Strategia biznesowa Opracowanie analiz rynku, ochrony środowiska i konkurencji; identyfikacji zagrożeń i możliwości dla biznesu, budowę przyszłych scenariuszy rozwoju polityki działania i systemy zarządzania strategicznego zdolnych do monitorowania wydajności uzyskanych wyników.

Zarządzanie marketingowe marek i produktów, obsługi klienta, rozwoju polityki public relations i komunikacji korporacyjnej z wytycznymi rynku.

LOGISTYKA Koordynacja procesów wewnętrznych w zakresie produkcji i dystrybucji towarów i usług, których celem jest maksymalizacja satysfakcji klienta poprzez redukcję kosztów organizacyjnych.

KADROWA Definicja rekrutacji, selekcji, szkolenia, oceny działania, a zwłaszcza realizacji polityk, wytycznych i strategii w zakresie zarządzania ludźmi, które pozwalają na udział jednostki i zespołu w realizacji misji firmy.

SYSTEMY INFORMATYCZNE Optymalizacja przepływu informacji, rozwoju i realizacji projektów informatycznych z wykorzystaniem technik właściwych dla środowiska biznesowego. Planowanie i rozwój baz danych i zarządzanie metod przetwarzania informacji.

Program prowadzony przez:
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz 5 więcej kursów w Ibmec »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3400 godziny
Zaoczne
Cena
3,090 BRL
Opłata: R $ 3,090.00