Agrobiznes I Business Administration (BBA)

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Agrobiznes I Business Administration (BBA)

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Wejdź do dynamicznego świata jedzenia i kwiatów

Czy jesteś przedsiębiorczy? Czy masz międzynarodowe ambicje? I chciałbyś poszerzyć swoje horyzonty? Chciałbyś być częścią międzynarodowego środowiska biznesowego żywności

  • międzynarodowy kurs ze studentami z całego świata, więc pracujesz w środowisku wielokulturowym;

  • kurs praktyczny z innowacyjnymi projektami międzynarodowymi w całej branży;

  • kurs o doskonałych perspektywach zawodowych;

  • możliwość odbycia praktyki i części programu poza Holandią.

Od pierwszego dnia program wprowadzi Cię w dziedzinę jedzenia i kwiatów poprzez gościnne wykłady, wycieczki terenowe, projekty i trening umiejętności. Będziesz także pracował nad przypadkami biznesowymi związanymi z polem. Podczas programu nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby skutecznie działać w międzynarodowej społeczności biznesowej, biorąc pod uwagę kwestie gospodarcze i społeczne.

Jako profesjonalny i (przyszły) menedżer możesz komunikować się i pracować ze wszystkimi kulturami, które możesz napotkać w firmie. Możesz przejąć odpowiedzialność, zdobyć odpowiedzialność, rozwinąć silne umiejętności organizacyjne i przedsiębiorcze oraz wykazać przywództwo w zakresie zrównoważonego rozwoju. Podejmując decyzje, które mają znaczenie, zapewniasz prowadzenie działalności biznesowej w innowacyjny, inspirujący i usprawniony sposób.

Możesz specjalizować się w następujących dziedzinach zawodowych:

  • Międzynarodowy biznes w żywności i kwiatach

Świat jest twoim miejscem pracy! W tym dynamicznym, dynamicznym świecie konieczny jest duch przedsiębiorczości, profesjonalizm i umiejętności komunikacyjne. Holandia ma doskonałą reputację w handlu rolnym żywnością i kwiatami. W związku z tym specjalizujesz się w dynamicznej i innowacyjnej dziedzinie zawodowej podczas kursu BBA w Van Hall Larenstein: International Business in Food and Flowers.

Aby odnieść sukces w międzynarodowym handlu żywnością i kwiatami, potrzebna jest nie tylko szczegółowa wiedza o produkcie, ale także kompleksowy przegląd całego łańcucha, od producenta do konsumenta. Dlatego potrzebujesz konkretnej wiedzy z zakresu biznesu, logistyki, handlu, marketingu międzynarodowego, zarządzania finansami, innowacji i biznesu odpowiedzialnego społecznie. Czy jesteś zainteresowany pracą w ekscytującym świecie jedzenia i kwiatów? To pole zawodowe jest właściwym wyborem dla Ciebie!

Program zawartości

Będziesz podążał za obiektywnymi, specyficznymi kursami, robiąc praktyczne okresy i przygotowując ekscytujące zadanie ukończenia studiów. W drugim roku zrobisz miejsce do pracy. W trzecim roku spędzisz kilka miesięcy na praktyce w wybranej firmie zajmującej się żywnością, karmą i kwiatami. Zaleca się, aby zrobić miejsce pracy poza Holandią. Możesz na przykład pracować jako asystent dla importera lub eksportera, menedżera ds. Logistyki lub zakupów. W ramach swojej pracy dyplomowej będziesz badać możliwości rynkowe, strategie wejścia na rynek, optymalizację logistyki i planowanie finansowe.

Program jest oparty na kompetencjach: każdy przedmiot teoretyczny wspiera sytuacje grup roboczych, w których uczniowie rozwiązują praktyczne problemy i badają praktyczne rozwiązania. Oznacza to, że będziesz aktywny od pierwszego dnia, ucząc się samodzielnej pracy podczas współpracy z innymi. Program kończy się praktycznymi stażami i projektem magisterskim prowadzonym w środowisku międzynarodowym.

Możliwości zawodowe

Stopień licencjata w zakresie międzynarodowego handlu żywnością i kwiatami to Twój paszport do kariery w administracji biznesowej lub zarządzaniu w Holandii lub w dowolnym miejscu na świecie. Możesz znaleźć pracę w dowolnej części biznesowej międzynarodowej sieci żywności i kwiatów. Na początku swojej kariery możesz pracować jako menedżer ajunior dla firmy eksportującej kwiaty na Daleki Wschód. Możesz również zostać menedżerem konta w firmie przetwarzającej żywność w Hiszpanii lub przeprowadzić badania rynku dla firmy produkującej napoje bezalkoholowe w Europie Wschodniej. W późniejszej fazie kariery prawdopodobnie zostaniesz menedżerem wyższego szczebla. Oznacza to, że możesz również celować jako importer w branży kwiatowej, podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych dostawców lub możesz założyć własną firmę. To zależy od Ciebie!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 21, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,060 EUR
Europejska opłata za studia € 2006, - (rocznie)
Locations
Niderlandy - Velp, Gelderland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Niderlandy - Velp, Gelderland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą