Dowiedz się, jak pomagać innym z tytułem licencjata z psychologii

Celem tego programu studiów licencjackich w dziedzinie psychologii na Uniwersytecie Nowojorskim w Pradze jest dostarczenie studentom solidnych podstaw tej nauki, a także praktycznych doświadczeń we wszystkich głównych dziedzinach psychologii. Psychologia oferuje szeroką gamę różnych dyscyplin, a program przygotowuje studentów do pełnego zakresu ścieżek, które będą podejmować ich kariery. Po ukończeniu czteroletnich studiów uniwersyteckich otrzymał tytuł Empire State College na Uniwersytecie Stanowym w Nowym Jorku i został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom zarówno Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, jak i Unii Europejskiej EuroPSY.

Psychologia jest jednym z najpopularniejszych głównych przedmiotów na świecie. Jest to nie tylko jedna z najbardziej fascynujących i najbardziej dynamicznych dziedzin nauki, ale także trampolina dla szerokiej gamy możliwości na studiach podyplomowych i ekscytujących możliwościach kariery.

Stopień psychologii przyznany przez UNYP zapewnia szeroki przegląd szerokiego zakresu tematów psychologicznych. Rdzeniem programu jest zestaw kursów, które obejmują większość głównych dyscyplin tej dyscypliny, aby zapewnić studentom głęboką wiedzę i jakość tła do radzenia sobie z problemami i teoriami w dziedzinie współczesnego myślenia psychologicznego. Nacisk na aspekty naukowe i biologiczne umożliwia studentom zdobycie doświadczenia w krytycznym myśleniu, analizie i integracji teorii i praktyki naukowej. Specjalistyczne kursy zapewniają głębszy wgląd w powszechne problemy, które dotyka nasze nowoczesne społeczeństwo.

Studenci zapoznają się nie tylko z terapią i leczeniem chorób psychicznych, ale także z problemami międzykulturowymi oraz dynamiką relacji rodzinnych i zastosowań zasad psychologicznych w środowisku biznesowym. Wreszcie uczniowie psychologii UNYP nauczą się stosować zasady psychologiczne w środowisku korporacyjnym.


Jak złożyć podanie o dyplom z psychologii?

Liberalne nauki humanistyczne, w połączeniu z psychologią jako głównym tematem, otwierają szeroką gamę potencjalnych możliwości rozwoju zawodowego, co widać wyraźnie w UNYP absolwentów UNYP . Wielu z nich kontynuuje studia podyplomowe z psychologii na najlepszych uczelniach psychologicznych w Czechach, Stanach Zjednoczonych i innych krajach europejskich (takich jak Cambridge). Inni studenci zdecydowali się iść bezpośrednio do pracy, a nasi absolwenci znaleźli zatrudnienie w różnych zawodach; od konsultantów ds. zarządzania wyższego szczebla i kierowników zasobów ludzkich w dużych międzynarodowych firmach do doradców pracujących z problemowymi dziećmi w domach dziecka lub w Unii Europejskiej w zakresie rozwiązywania problemów związanych z różnorodnością kulturową. A niektóre inne z powodzeniem kontynuują studia wyższe w pokrewnych dziedzinach, takich jak socjologia, edukacja dorosłych, polityka czy public relations. Przy tak szerokim wyborze różnych przyszłych opcji, dyplom z psychologii pomoże ci zachować wszystkie opcje, gdy przychodzi czas na decyzję o twojej przyszłej karierze, a twoja praktyka zdobyta dzięki szerokiej gamie kursów oferowanych w tej dziedzinie jako główny temat pomoże ci zdecydować ma rację. Aby lepiej przygotować naszych studentów na przyszłość, nasza szkoła oferuje dwa kursy z psychologii, studiów podyplomowych i przemysłu / biznesu.


Psychologia: kierunek podyplomowy

Studia podyplomowe przygotowują studentów do wyższych form psychologii klinicznej oraz programów badawczych dotyczących poznania, neuropsychologii, zdrowia i innych ważnych obszarów. 80% naszych absolwentów psychologii, którzy wybrali ten kierunek z zamiarem kontynuowania studiów magisterskich lub doktoranckich, zostało dopuszczonych do czołowych uniwersytetów na całym świecie. Część z nich zdecydowała się kontynuować studia z psychologii na UNYP .


Psychologia: Kierunek przemysłowy / handlowy

Kierunek przemysłowy / handlowy umożliwia studentom zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu psychologii stosowanej. Jednocześnie studenci zdobywają gruntowną wiedzę z zakresu biznesu i przedsiębiorczości, ponieważ mają również odpowiednie kursy zawodowe z naszej szkoły biznesu w programie studiów. Ponieważ posiadają umiejętności niezbędne do zastosowania swoich studiów na rynku pracy, 20% naszych absolwentów psychologii wybrało ten kierunek i zaczęło budować bardzo interesujące ścieżki kariery na rynku pracy, gdzie stosują psychologię w środowisku korporacyjnym.


Broszura z psychologii

Wymagania dotyczące akceptacji

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
University of New York in Prague (UNYP)

Zobacz 8 więcej kursów w University of New York in Prague (UNYP) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Sie 31, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 31, 2023