Przeczytaj oficjalny opis

Angielsko-uczył programu studiów Architektury

Wśród ponad 1800 wyższa-learning instytutach w Chinach, SEU jest jednym z najstarszych i top 20 na jej ponad wieku w doskonałości akademickiej i całego osoba edukacji. 34 jego szkół i kierunków oferuje 64 licencjackie, magisterskie i 210 112 Ph programy rozwojowe. Istnieje około 3000 w pełnym wymiarze czasu wydział i aktualny rejestracji 17.000 licencjackich studentów, studentów podyplomowych oraz 10.000 nearl 1000 studentów z 80 krajów na 3 z głównych kampusach o łącznej powierzchni ponad 400 ha.

&nbsp


Cechy programu

Uniwersytetu dyscyplina architektury zajmuje wiodącą pozycję w domu i za granicą i utrzymuje coraz większy wpływ na świecie.Absolwenci, w tym niektórych prominentnych członków Akademii Inżynierskiej w Chinach i wielu ekspertów zauważyć, przyczyniły się wiele w rozwój architektury.

Szkoła Architektury, Seu (dawniej Narodowy Central University i Nanjing Institute of Technology) został założony w 1927 roku jako początek nowoczesnej edukacji Chin architektury. Przez ostatnie 80 lat, 3000 studentów ukończył Wydział Architektury, w tym 6 akademików Akademii Inżynierii i 10 Budowy i Masters Design. 55% z wydziału w szkole ma tytuł doktora, a 70% posiada doświadczenie studiować lub pracować za granicą. Szkoła Architektury ma współpracy akademickiej i wymiany z wielu krajów, takich jak USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii, Szwajcarii, Szwecji, Holandii, Niemczech, Australii, Korei, Austrii i Singapurze, a to ma bliski kontakt z organizacjami międzynarodowymi, w tym UNESCO.Kwalifikacja

Ponad 16 roku starego, absolwenta szkoły średniej lub wyższymi cudzoziemców zdrowych

Wymagania językowe (wnioskodawca powinien spełniać jeden z następujących ekwiwalentów językowych.):

1. Absolwent szkół w krajach anglojęzycznych lub tam, gdzie język angielski jest językiem urzędowym.

2. IELTS (poziom akademicki): 5,0

3. TOEFL: 61 (komputerowo) lub 500 (na papierze)


Aplikacja


Okres stosowania: 01 marca - 30 czerwca

Dokument aplikacyjny:

1. Formularz zgłoszeniowy SEU dla studentów zagranicznych
2.Starszy maturę (oryginał lub notarialnie wersja, w formie aktu notarialnego tłumaczenia chiński lub angielski)
3. Wysokie odpisy szkolne (oryginał lub notarialnie wersja, w formie aktu notarialnego tłumaczenia chiński lub angielski)
4. Autoryzowanej kopii wynik TOEFL 500 lub powyżej, lub IELTS gości 5.0 lub wyższy dla tych wnioskodawców, których językiem ojczystym lub językiem urzędowym nie jest angielski.
5. Aktualny odpis paszport

&nbsp


Procedura składania wniosków: wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z opłatą za wniosek oraz wymagane dokumenty, powinien dotrzeć biuro przyjęć, College międzynarodowych studentów, Seu przed 30 czerwca. Proszę zachować dowód zakupu opłaty za wniosek o kontroli.


Szacowany koszt

Opłata Zastosowanie: RMB400

Roczne Czesne: RMB26600

Roczne Accommodtion: RMB6000 (jeden obłożenie w pokoju dzielonego przez dwa)

Czas trwania programu: Architektura (5 lat).


Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
26,600 CNY
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa