Aplikacje Internetowe Licencjata (z Wyróżnieniem)

Bradford College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Aplikacje Internetowe Licencjata (z Wyróżnieniem)

Bradford College

Aplikacje inżynierskie internetowe (z wyróżnieniem)

Opis przedmiotu

Aplikacje internetowe to wszechstronny kurs, którego celem jest dać silne podstawy w zakresie umiejętności technicznych, teoretycznych i organizacyjnych, które trzeba, aby odnieść sukces na konkurencyjnym przemyśle komputerowym. Moduły ukierunkowane na projektowanie stron internetowych, programowanie stron internetowych i produkcji mediów cyfrowych są zaprojektowane, aby zapewnić szeroki przegląd branży, zanim konsekwencji Specjalizujemy się w wybranym obszarze w swoim ostatnim semestrze.

Twój trening na praktycznym aspekcie oczywiście będą poparte prac teoretycznych, które wspomagać będą swoje zrozumienie i pozwalają skuteczniej rozwijać. Ponadto, praca w grupie i indywidualna, mentoring zapewni Ci możliwość rozwoju swojej organizacji i zarządzania czasem umiejętności, atrybuty, które są kluczem do sukcesu w branży komputerowej.

Struktura kursu

Na poziomie 4, zaczniesz nabywać umiejętności techniczne i naukowe, które będzie można dostać się do dalszej nauki i zatrudnienia. Oprócz tego, że wprowadził do teorii, które są podstawą do rozwoju wielu aplikacji internetowych, będzie technicznie wyszkoleni w celu ustalenia zrównoważonego uziemienie dla dalszych badań.

Na poziomie 5, zaczniesz koncentrować się głównie na wdrażaniu rozwiązań przez Internet, za pomocą technik rozwiązywania problemów i wiedzy źródeł teoretycznych. Możesz również wziąć udział w projekcie grupy, która przygotuje Cię do ostatniego roku projektu w zakresie umiejętności organizacyjnych, umiejętności akademickich i zarządzania czasem.

Podczas poziomie 6, umiejętności techniczne, które zostały wcześniej nabyte zostaną opracowane na poziomie zaawansowanym, w którym momencie można wybrać obszar wiedzy, w którym do ukończenia ostatniego roku projekt. Podobnie będzie przeszkolony w interesach, jak i zdolności do zatrudnienia umiejętności, aby przygotować się do przyszłego zatrudnienia.

Metody nauki

Oczywiście wykorzystuje szeroki wachlarz metod z naciskiem na praktyczne warsztaty nauki. Są one zaprojektowane tak, aby umożliwić Ci rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w korzystnym otoczeniu.

Dodatkowo, chociaż godziny kontaktu nauczyciel i grupa są oparte, niezależna nauka jest coraz opracowane w trakcie, i aktywnie zachęca do osobistego rozwoju, stosowanie ćwiczeń opartych problemów i odpowiednich scenariuszy ułatwić to zadanie.

Metody nauczania

Koncepcje i teorie, które są przedstawione w formie wykładów zostały następnie zbadane i opracowane podczas nauczyciela doprowadziło tutoriale i studentów prowadził seminaria. Studia przypadków oraz interaktywne warsztaty realizowane są także do pomocy na naukę i istnieje silny nacisk na planowanie rozwoju osobistego, który ma na celu przygotowanie się do pracy i rozważyć etycznych, społecznych i prawnych problemów, które mogą napotkać na komputer zawodowych.

Dodatkowo, chociaż godziny kontaktu nauczyciel i grupa są oparte, niezależna nauka jest coraz opracowane w trakcie, i aktywnie zachęca do osobistego rozwoju, stosowanie ćwiczeń opartych problemów i odpowiednich scenariuszy ułatwić to zadanie.

Oszacowanie

Ocena skupia się na praktycznych i umiejętności zawodowych wymaganych przez przemysł, i dlatego będzie szczególnym uwzględnieniem wynikających rozwiązania określonego problemu poprzez badania, analizy i oceny problemu. Stwarza to obciążenie, które jest przede wszystkim praktyczna, ale zostaną potwierdzone przez prace pisemne, takie jak raporty i esejów. Praca w grupie jest również stosowany w celu promowania uniwersalnych umiejętności w odpowiednich przypadkach.

Wymagania kwalifikacyjne

180 punktów taryfowych z GCSE z oceną C lub powyżej matematyki i angielskiego, lub podobny.

Międzynarodowe odpowiedniki z uznanych instytucji są mile widziane. Studenci zagraniczni wymagają również zatwierdzony język angielski kwalifikacji.


Opłaty za informacje

Wierzymy, że jakość stopni nie powinien kosztować ziemię. Dlatego nasze konkurencyjne czesne zapewnić Państwu wysokiej jakości, która obejmuje doświadczenia nauczył godzin więcej niż tych, w większości uniwersytetów, dobre poziomy dostępu opiekuna i wsparcie z małych grup dydaktycznych.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,400 GBP
Opłata wynosi £ 7800/year międzynarodowy
Locations
Wielka Brytania - Bradford, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Bradford, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą