Applied licencjat (z wyróżnieniem Beng) w inżynierii mechanicznej

Emirates Aviation University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Applied licencjat (z wyróżnieniem Beng) w inżynierii mechanicznej

Emirates Aviation University

Applied Bachelor (Beng wyróżnieniem) w inżynierii mechanicznej

Mechanika stanowi podstawę dla różnych dyscyplin inżynierskich. Absolwenci tej dziedzinie mogą być stosowane w szerokiej gamie możliwości rozwoju zawodowego. Program został zaprojektowany, aby umożliwić inżynierom rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w branżach mechanicznej, konserwacji i inżynierii produkcji do potrzeb dzisiejszego przemysłu.

Poniższy kwalifikacji jest również dostępny jako nagroda wyjściowej Stosowanej Bachelor (z wyróżnieniem) w Beng Mechaniczny.

  • Higher National Diploma (Advanced Diploma) w inżynierii mechanicznej - 2 lata

Dlaczego warto się zarejestrować w tym programie?

Studenci zdobędą szereg istotnych kompetencji w obszarach istotnych dla ich obecnego lub planowanego zatrudnienia, takich jak CAD, opracowywanie, projektowania technicznego, zarządzania, inżynierii umiejętności zatrudnienia i zarządzania projektami. Studenci będą uczyć się wykorzystywać swoje umiejętności matematyczne i analityczne do rozwiązywania problemów z życia wzięte. Będą one wyposażone w kompetencje w zakresie organizacji i analizowanie informacji, interakcji z informatyki technologii i wyborze materiałów inżynierskich.

Akredytacja

Zastosowana licencjackie (Beng wyróżnieniem) w inżynierii mechanicznej jest program dualny nagroda obecnie opracowywane i sfinalizowane mają być przyznane przez Emirates Aviation University i Uniwersytet w Coventry, UK.

Wyższa National Diploma (Advanced Diploma) w inżynierii mechanicznej jest podwójnym wyjściem wyróżnienie przyznane przez Emirates Aviation University i BTEC Pearson, Wielkiej Brytanii. Wielokrotnie EAU podlega uznaniu przez National Qualifications Authority (NQA) w ZEA.

Praktyczne doświadczenie

Nie tylko studenci uczą się kompleksową teorię, ale EAU zapewni również środki do zdobycia praktycznego doświadczenia w dobrze wyposażonych laboratoriach i warsztatach, jak również praktyczne doświadczenie w rzeczywistym środowisku pracy poprzez szkolenia w miejscu pracy i na praktyki w stosownych przypadkach.

Perspektywy kariery

Inżynierowie mechanicy są poszukiwane we wszystkich gałęziach przemysłu, takich jak budownictwo, morskich, ropy i gazu oraz przemysłu lotniczego. Program pomaga uczącym się zbudować solidną podstawę dla zatrudnienia. Absolwenci mogą wybrać do prowadzenia studiów wyższych (magisterskich i doktoranckich) w wielu dziedzinach inżynierskich.

Konspekt szkolenia

Typowym trzyletni plan studiów

Tryb dostawy

Zastosowana licencjackie (Beng wyróżnieniem) w Inżynierii Mechanicznej programie można badać tylko na pełnym wymiarze czasu pracy.

CZAS TRWANIA

Trzy lata.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
85,000 AED
Czesnego, opłaty rejestracyjnej 2,500 AED
Locations
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą