Przeczytaj oficjalny opis

Applied Bachelor (Beng wyróżnieniem) w lotnictwie Inżynierii Maintenance

Zastosowana licencjackie (Beng wyróżnieniem) w lotnictwie Inżynierii Maintenance dostarczany jest we współpracy z Coventry University w Wielkiej Brytanii. Dwa lata - Program (part time) został zaprojektowany w celu zapewnienia wyższego wykształcenia osobom posiadającym równowartość EASA lub GCAA Certyfikat uznania B1 lub B2. Program ma na celu poszerzenie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa lotniczego i zarządzania jakością, które są istotne dla inżynierów serwisowych.

Dlaczego warto się zarejestrować w tym programie?

Program ten daje inżynierom konserwacji samolotów, posiadacze GCAA / licencji EASA kategorii B lub odpowiednik, możliwość rozwoju kariery zdobywając uznanie w nauce w ciągu dwóch lat w niepełnym wymiarze godzin bez wychodzenia z pracy. Program pozwoli kandydatów skonsolidować swoje doświadczenie zawodowe z uznanym stopniem naukowym. Daje on także konserwatorów możliwość pracy w takich dziedzinach jak usługi techniczne, usług wsparcia technicznego, planowania i zarządzania oraz rozwoju produktu.

Akredytacja

Zastosowana licencjackie (Beng wyróżnieniem) w lotnictwie Inżynierii utrzymanie jest podwójna Program wyróżnienie przyznane przez Emirates Aviation University i Uniwersytet w Coventry, UK. Wielokrotnie EAU jest uznawana przez National Qualifications Authority (NQA) w ZEA.

Absolwenci tego programu otrzymają dwie nagrody:

  • Beng wyróżnieniem Aircraft Maintenance z Coventry University
  • Bachelor stosowane w lotnictwie Inżynierii Maintenance z Emirates Aviation University

Perspektywy kariery

EAU ma współpracę na najwyższym poziomie z Emirates Airlines i innych lokalnych ZEA zakładów lotniczych, które oferują doskonałe możliwości pracy. Nasi uczniowie z powodzeniem znaleźć kariery w inżynierii lotniczym konserwacyjnych z różnych firm, producentów komponentów i usługodawców.

Konspekt szkolenia

Program składa się z 9 modułów:

Ref. Moduł
1 Aircraft Maintenance Management
2 Inżynieria Matematyka 2
3 Inżynieria Nauka 2
4 Technologia kosmiczna II
5 Zdatności do lotu
6 Badania przemyśle lotniczym
7 Total Quality Management
8 Bezpieczeństwo w samolocie, Bezpieczeństwo i planowanie awaryjne
9 indywidualny Projekt

Dalsze badania

Zastosowana licencjackie (Beng wyróżnieniem) w lotnictwie Inżynierii Maintenance pozwala przejść do studia na poziomie magisterskim w kilku dyscyplinach.

Sposób dostawy

Modułowa podstawą (tryb bloku) z klasami zwykle odbywają się co 11 tygodni (pięć dni na moduł, czwartek-poniedziałek).

Oszacowanie

Ocena opiera się na zajęciach (w swojej klasie oceny, prac pisemnych) i / lub egzaminu końcowego. Zazwyczaj dotyczy to średnio 40 godzin aktywności rozpisanych na moduł z dodatkowymi samodzielnego uczenia się.

Trwanie

Dwa lata (part - time).
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w Emirates Aviation University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
90,000 AED
Pełny program / 2500 AED Opłata rejestracyjna
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty