Read the Official Description

Architektura BArch (Hons)

BArch

Architekci biorą swoje pomysły i marzenia i projektują je w rzeczywistość. Na akredytowanym kursie Royal Institute of British Architects (RIBA) wspieramy Cię, aby znaleźć własne podejście do projektowania, jednocześnie wyposażając cię w umiejętności i wiedzę, aby poradzić sobie z problemami związanymi ze środowiskiem zbudowanym.

Przepisany przez Radę Rejestracyjną Architektów (ARB) i zatwierdzony przez RIBA, kurs ten daje możliwość:

 • Pracuj nad prawdziwymi majtkami ustawionymi przez prawdziwych klientów
 • Uzupełnij część 1 w architekturze na trasie, aby zostać architektem
 • Dołącz do kultury nauczania i uczenia się, powiązanej z praktyką profesjonalnej architektury
 • Miej możliwość odbycia podróży do Wielkiej Brytanii i za granicę w ramach opłat za kurs
 • Pracuj w profesjonalnych standardowych obiektach i studiach wraz z dedykowanym studiem modelarskim
 • Posłuchaj od gości wykładowców z serii Trent Talks
 • Weź udział w konkursach regionalnych, krajowych i międzynarodowych.
 • Doskonała satysfakcja studentów - 96% studentów, którzy ukończyli studia w 2016 r., Byli zadowoleni z kursu i metod nauczania. (Badanie satysfakcji studentów 2016)
 • Pracuj razem z RIBA w programie mentoringu w ostatnim roku

Nauczysz się komunikować swoje pomysły poprzez rysowanie i odkrywanie przestrzeni poprzez modelowanie i wizualizację 3D. W naszym środowisku studyjnym stworzysz pomysłowe i praktyczne projekty w połączeniu z podstawowymi umiejętnościami rozwiązywania problemów związanych z koordynacją projektu.

Łączymy praktyczne, oparte na projektach podejście obejmujące wszystkie ważne aspekty architektury - łączenie urbanistyki i zrównoważonego rozwoju z teorią i praktyką biznesową. Jest to realizowane za pośrednictwem projektów grupowych, wyjazdy studyjne, briefy z branży dadzą ci kompletny pakiet umiejętności, wiedzy i doświadczenia, aby zrobić pierwszy krok w twojej karierze.

Co będziesz studiować

Seria praktycznych i teoretycznych projektów w różnych sytuacjach przestrzennych, społecznych i kulturowych. Celem tych projektów jest dostosowanie koncepcji architektonicznych, myślenia i wartości do aktualnej myśli i praktyki architektonicznej.

Projekty obejmują myślenie strategiczne i twórczą wyobraźnię, dbałość o szczegóły, tradycyjne i cyfrowe formy lub reprezentacje, publiczną prezentację i recenzje.

Jak się uczysz

Opierając się na 40-godzinnych tygodniach w czasie semestru, będziesz spędzał około 12 godzin tygodniowo w zaplanowanym nauczaniu. Obejmuje to wykłady, wspierane przez mniejsze sesje grupowe, w tym:

 • seminaria
 • samouczki
 • warsztaty.

Będziesz także zaangażowany w samodzielną pracę nad projektami przy wsparciu NOW, naszego wirtualnego środowiska nauczania.

Poza zaplanowanymi sesjami, będziesz musiał przeprowadzić samodzielne samodzielne badanie. Obejmuje to przygotowanie do wykładów, badania, ukończenie zajęć, opracowanie portfolio i ukierunkowane czytanie w celu poszerzenia wiedzy.

Kurs jest obsługiwany przez zewnętrznych profesjonalistów, którzy zapewniają ciągłe doskonalenie swojej wiedzy poprzez ekspozycję na rzeczywistą perspektywę w najnowszych i najszybciej rozwijających się przedmiotach w sektorze budownictwa.

Międzynarodowe możliwości

Studenci drugiego roku we wszystkich kursach mają możliwość odbycia zagranicznej podróży w europejskim mieście. Ostatnie podróże miały miejsce w alt = "BArch (Hons) Architecture w Rotterdamie" Wyjazd, który jest wliczony w opłaty za kurs, pozwolił uczniom odwiedzić cztery potencjalne miejsca jako podstawę do ich ostatniego projektu.

Jak będę oceniana?

Będziesz oceniany przez połączenie zajęć, testów i praktycznych metod.

Zajęcia będą stanowiły większość twojej oceny i będą składać się z grupowych i indywidualnych projektów, raportów, prezentacji, esejów i portfolio.

Zostać architektem

Aby zostać wykwalifikowanym Architektem, będziesz musiał wypełnić część Część pierwsza, część druga i część trzecia egzaminów przez Royal Institute of British Architects (RIBA). Możesz ukończyć część drugą w NTU, analizując nasz kurs MArch Architecture.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania

Czego szukamy?

 • A-levels - BBB; lub
 • BTEC Extended Diploma - DDM; lub
 • 120 punktów taryfowych UCAS z trzech poziomów A lub równoważnych kwalifikacji; i
 • GCSE - angielski i matematyki klasy C / 4.

Składanie pracy

Zostaniesz poproszony o przesłanie przykładów pracy, aby pokazać swoje umiejętności związane ze sztuką i projektowaniem.

Międzynarodowy

Jeśli posiadasz międzynarodowe kwalifikacje, zapoznaj się z alternatywnymi kwalifikacjami, które akceptujemy na tym kursie.

Czego szukamy?

 • A-levels - BBB; lub
 • BTEC Extended Diploma - DDM; lub
 • 120 punktów taryfowych UCAS z trzech poziomów A lub równoważnych kwalifikacji; i
 • GCSE - angielski i matematyki klasy C / 4.

Składanie pracy

Zostaniesz poproszony o przesłanie przykładów pracy, aby pokazać swoje umiejętności związane ze sztuką i projektowaniem.

Kursy podstawowe

Jeśli potrzebujesz kursu podstawowego, aby spełnić wymagania kursu, odwiedź Nottingham Trent International College (NTIC). Możesz również odwiedzić naszą stronę kursów fundacji, jeśli już studiujesz w Wielkiej Brytanii w szkole lub na uczelni i chciałbyś wiedzieć, czy możemy zaakceptować twoje kwalifikacje.

Różne

Lokalizacja: strona miasta

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Nottingham Trent University: School of Architecture, Design and the Built Environment »

Last updated October 3, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019