Read the Official Description

architektura

BA studiów architektonicznych ma służyć jako platforma lub fundamentalnej stopnia dla studentów, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie architektury i innych dziedzin, które koncentrują się na projektowaniu, planowaniu i budowie środowiska zabudowanego. To naraża studentów do idei i praktyk obecnie stosowana we wszystkich dyscyplin projektowych Uczelni i koncentruje się na wielu biznesowych, komunikacji i umiejętności organizacyjne, które nie są objęte w wymaganiach technicznych programów podyplomowych. Studenci, którzy rozpoczynają KU w BA studiów architektonicznych, współpraca zapisać się podyplomowych stopni zawodowych i brać udział w kursach, które liczą w kierunku BA i Graduate zawodowy.

Wszyscy studenci BA ma rdzeń z klas w dziedzinie architektury, projektowania i planowania. Rdzeń składa się z sekwencji pracowniach umiejętności opartych na kursach badań w obrębie każdej z dyscyplin Uczelni oraz kursów w historii architektury i teorii.

Rdzeń ten stopień jest uzupełniony o zajęcia, które spełniają podstawy programowej, dodatkowe kursy, które spełniają wymogi określone w którymkolwiek z licencjackie certyfikat, a zaawansowany kursy wzbogacania, które spełniają wymagania określone w Graduate profesjonalnych stopni. Od samego początku, każdy uczeń pracuje z doradcą, aby upewnić się, że właściwe dokonuje się postęp, zarówno w kierunku zakończenia stopień BA i, jeśli wyznaczony absolwent zawodowy.

Niektórzy studenci mogą wybrać, aby zakończyć BA 124-kredytowej, bez kontynuacji i zakończenia dodatkowy rok (lub dwa) wymaga, aby zakończyć jednym z profesjonalnych ścieżek studiów. Czteroletni, przebieg 124-kredytowej studiów, który prowadzi do Bachelor of Arts (BA) w dziedzinie studiów architektury przygotowuje uczniów do kształcenia akademickiego w wielu innych dziedzinach, takich jak prawa, biznesu, administracji, zarządzania obiektami, administracji publicznej, które są wzmocnione przez szeroką wiedzę o architekturze. Przygotowuje on również ich do pracy w wielu dziedzinach związanych z architekturą.

Większość z tych dziedzin specjalizacji wykraczały poza tradycyjne sfery formalnej projektu architektonicznego, technologii budowy i konstrukcji. specjalizacje architektury pojawiły się w planowaniu przestrzeni, akustyki, oświetlenia, ochrony zabytków, oszczędzania energii, planowania przestrzennego, urbanistyki, aplikacji komputerowej, oceny oddziaływania na środowisko, przepisy bezpieczeństwa życia i post-budowlanej. Nowe specjalizacje nadal pojawiają się z powodu nowych potrzeb społecznych i ulepszonych technologii.

BA studiów architektonicznych absolwenci stosowane różne stężenia profesjonalnych kursów wzbogacania znaleźć zatrudnienie w wielu dziedzinach, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. W ciągu rządów federalnych i stanowych, absolwenci BA poszły do ​​pracy w facility management, planowanie przestrzeni, historycznym doradztwa konserwatorskich i innych biur, które zajmują się publicznym budynków. Na poziomie lokalnym i miejskim, że znaleźli zatrudnienie w agencjach ekonomicznych rozwojowe, centra dziedzictwa i wspólnotowym i podobnych organizacji publicznych promujących poprawę, konserwacji lub modyfikacji środowiska zbudowanego.

Niektórzy też poszła do pracy non-profit i agencji rozwoju oraz publiczno-prywatne oraz organizacje federalne finansowane które promują społeczną wzrostu gospodarczego i rozwoju związanego ze znaczną planowania, prac badawczych, analiz mieszkaniowych, organizacji społecznej i innych "korzeni" zadań.

W sektorze prywatnym, absolwenci BA połączyli swoje szkolenie w zakresie architektury z pracy oczywiście w komunikacji, zarządzania projektami i zachowań organizacyjnych do pracy gruntów w facility management, zarządzanie nieruchomości, budynku dostaw materiałów i sprzedaży, architektoniczne marketingu usług oraz Konserwator Zabytków geodezyjnych, badań i konsultacji.

Studenci, którzy ukończyli licencjat, a potem chcą stać licencjonowanych architekci mogą wykonywać profesjonalnie akredytowanych magistra Architektury.

Program taught in:
Język angielski

See 95 more programs offered by International Accelerator »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019