Obrazy stworzone w 3D są zilustrowane w wielu dziedzinach: reklama, www, branding telewizyjnych i filmowych efektów specjalnych wszelkiego rodzaju, architektura, krajobraz, gier wideo, gier wideo, sztuki, projektowania gier wideo, grafiki 3D, animacji 3D ...

Ten licencjackie kształtowania przyszłych artystów, projektantów 3D znaków, storyboard, modelarzy, projektantów poziomów i animatorów 3D. W programie, wszystkie etapy produkcji: scenariusz, projektowanie znaków (tworzenia znaków), storyboard, modelowanie, tekstury, światła, cienie, dźwięki, animacje, osiągając poziom gry, programowanie ...

Cel szkolenia:

Osadzić branży gier wideo i animacji, w tym 3D jako 3D grafik, animator 3D lub poziomu projektanta.

wymóg wpisu:

Bezpośrednie wejście do drugiego roku wymaga wcześniejszej nauki w roku szkolnictwa wyższego w dziedzinie związanej z rzemieślnicze (MANAA Bachelor 1 gra). Jeśli kandydat nie posiada wystarczającej wiedzy na temat oprogramowania 3ds Max, będzie musiał realizować modernizację 3D Autograf 6 tygodni (w okresie ferii szkolnych przed upadkiem).

Warunek:

Kreatywność, multidyscyplinarny czułość technologicznych, komunikatywność, znajomość środowiska IT i oprogramowania (Illustrator, Photoshop, InDesign, 3DS Max), sztuki i kultury współczesnej.

Transakcji:

3D Artist, animator lub projektanta 3D poziom w wielu dziedzinach (gier wideo, reklamy, internetu, marki telewizyjnych i filmowych efektów specjalnych wszelkiego rodzaju, architektura, krajobraz, itp).

Dalsze badania:

Po walidacji Bachelor możliwe jest kontynuowane w Master of Arts w Projektowania Graficznego dyrektora opcjonalnym tworzenie gier wideo, poziom RNCP tytule I (Dz.U. z dnia 09/12/2012).

Możliwe jest również, aby kontynuować swój trening w szkołach sztuki użytkowej i gier wideo lub dołączyć o odpowiednik kursach uniwersyteckich.

Relacja student w Bachelor Video Art gry:

Céline

"Po BTS przemian Projektowania Graficznego, I zintegrowane bezpośrednio w drugim roku studiów licencjackich w grze wideo Art autograf zawsze naprzemiennie jako grafik w innej firmie, gdzie miałem większą odpowiedzialność Dzięki mojemu 3D umiejętności animacyjnych.

Jestem najstarszy z mojej klasy i jedyną kobietą, ale pomimo tego małego przesunięcia znałem dostosować się do atmosfery jest bardzo dobra. W drugim roku studiów licencjackich robimy dużo 3D i trzecim roku coraz programowania. Jest to bardzo pouczające i bardzo intensywny. Mamy ramy i terminów spotkań, które wymaga od nas, aby być autonomiczne i iść do przodu. Był on również bardzo interesujący stworzyć własną własny film animowany od A do Z.

Ponadto wbrew temu, co mogłoby się wydawać, projekty kurs i perspektywy są bardzo ważne w programie w grze wideo. Moja idealna praca byłaby projektant postaci (tworzenie znaków). Ale na razie cieszę się, że pozostał wierny do moich celów i podjęły szkolenie animacji 3D! "

Video Game Art Workshop Autograf

Warsztaty w tygodniu przez Bachelor 1., 2. i 3. roku do gier wideo tematyczne shoot-im-up.

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 4 więcej kursów w Autograf »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty