Licencjat Architektura zapewnia studentom wiedzę i umiejętności do kreatywnego procesu planowania i projektowania na obszarach miejskich i wiejskich. Poznasz narzędzia architektoniczne, a także różnorodne interdyscyplinarne tematy związane z architekturą i procesem planowania.

Przykłady omawianych tematów obejmują: teorię sztuk pięknych, teorię architektury i urbanistyki, historię architektury, ekonomikę inwestycji budowlanych, podstawową metodę zarządzania w procesach projektowania, z naciskiem na techniki BIM (Building Information Modeling), stan technologie komputerowe i wspomaganie oprogramowania w celu opracowania scenariuszy najlepszych przypadków.

Tematyka wykładów i seminariów projektowych ma na celu wdrożenie wiedzy umożliwiającej tworzenie odpowiednich i praktycznych umiejętności projektowych. Podejście projektowe jest wzbogacone o zagadnienia zarządzania strategicznego wymagane w każdym przedsięwzięciu projektowym - jedna z najważniejszych kwestii w życiu zawodowym architekta, pozwalająca na tworzenie budynków posiadających nie tylko dodatkową jakość architektoniczną, ale także opłacalność wraz z istotnym uwzględnieniem środowiska , zdrowie i ogólne samopoczucie.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Warsaw University of Technology

Zobacz 11 więcej kursów w Warsaw University of Technology »

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 1, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 EUR
Czesne za semestr.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 30, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2023