Zakład został założony z myślą o zapewnieniu uczniom konkurencyjna w dziedzinie handlu. Dział prowadzi badania i szkolenia odnoszące się do wielu różnych kwestii związanych z handlem i innych przedmiotów pokrewnych. Studenci mają ekspozycję na szeroki zakres tematów, takich jak księgowość, finanse, zarządzanie, ekonomia, prawo, Environmental Science, techniki ilościowe i Marketingu Międzynarodowego i również osełki swoje umiejętności miękkich w ramach poszczególnych przedmiotów, takich jak Business Communication.

Ekspozycji przemysłowej ma zasadnicze znaczenie, w celu zapewnienia, że ​​możemy dostosować szkolenia przemysłowego i okresowych wizyt przemysłowych jako obowiązkowy element programu nauczania.

Krajowe, międzynarodowe seminaria, konferencje i warsztaty prowadzone są okresowo do utrzymania naszych studentów aktualizowane z trwających trendów.

Zalety BCOM

Program IFIM College B.Com jest prestiżowym programem, przyciągając najlepszych i najzdolniejszych studentów z całego Indiach i poza nią. Oprócz ich wybitne osiągnięcia naukowe, przemysłowe studenci IFIM za wykazały różnorodne zainteresowania prezentowanej przywództwa i umiejętności pracy w zespole. Ich aktywny udział i konsekwencji triumf w różnych konkursach zarządzania, zarówno na poziomie krajowym państwa i mieszkają referencje kompetencji i kalibru studentów IFIM College. Doskonałe środowisko akademickie z rozsądne mieszaniny działań programowych i co-extra-programowych zapewnia im umiejętności niezbędne do osiągania sukcesów w świecie korporacji.

Studenci mają możliwość wyboru zajęć fakultatywnych biznesowych swoich konkretnych obszarów zainteresowania, w trzecim roku.

Wśród mnogości kursy w ofercie, studenci mogą wybrać kursy certyfikacyjne świadczone przez grupy rachunkowości, finansów grup, Marketing Group, Human roszczenia regresowego, ubezpieczeń, podatków i grup systemu informacji i zarządzania.

Wiedząc, że nie każdy student kontynuuje tradycyjne style nauczania i metod, w IFIM stosujemy różne metody, aby pomóc student rozumie praktycznego zastosowania przedmiot.

Metody te obejmują

  • Instrukcja klasy i interaktywne dyskusje
  • Case studies
  • Empiryczne ćwiczenia
  • Projekty świata rzeczywistego
  • Sale wyposażone są w stanie narzędzi multimedialnych sztuki.

IFIM College oferuje szereg usług pomocniczych, które są wyłącznie dla studentów Commerce. Doradcy akademiccy są dostępne w celu omówienia wymagania stopnia, wyboru kursów, usług lub innych spraw uczelni akademickich.

Biblioteka Ułatwia: 63 krajowych i międzynarodowych czasopismach, 12000 Książki, 3600 E-Books, 8400 czasopism elektronicznych, 4800 E-artykuły itp

Centrum Wpływ netto zapewnia wolne środki techniczne i multimedialne dla studentów Commerce. Centrum jest otwarte 6 dni w tygodniu w ciągu roku akademickiego.

Kampus Wi-Fi umożliwia studentom łatwy dostęp do informacji online.

Dokonywanie studenci szanse na rynku pracy wymaga sporo rozwoju osobowości dla studenta.

Mając to na uwadze cechy, studenci są zachęcani do udziału w quizy, debat, extempore i grupy dyskusji.

Centrum Kariery, który mieści się na terenie kampusu jest głęboko zaangażowana w zaspokajanie potrzeb uczniów i organizacji, które ich zatrudniają. Program przyciąga najlepszych rekruterów z całej Indii.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Institute Of Finance And International Management (IFIM) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa