B.eng. Inżynieria / Konserwacja I Eksploatacja

Deggendorf Institute of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

B.eng. Inżynieria / Konserwacja I Eksploatacja

Deggendorf Institute of Technology

Aby złożyć wniosek online na stronie internetowej: Zastosuj Online - Deggendorf Institute of Technology

Zobacz zdjęcia i filmy z życia studenckiego w DIT na our-- Campus Mediów Page

Ci, którzy są zainteresowani karierą w dziedzinie energii i wydajności zasobów wkrótce dowiedział się, że zarówno dźwięk Wiedzy technicznej i ekonomicznej jest konieczne. Ci, którzy również są zainteresowani w odnawialne źródła energii, inżynierii i jego konserwacji, naprawy i eksploatacji w związku z opłacalności ekonomicznej i zarządzania projektami, są dostosowane do programu Bachelor of Industrial Engineering. Te szczególne aspekty są tematem tego stopnia licencjata w inżynierii przemysłowej specjalizującej się w "Konserwacja - naprawa - Operation" (MRO) w European Campus Rottal-Inn w Pfarrkirchen.

Szczególny nacisk zostanie położony na nabycie podstawowej wiedzy w zakresie konserwacji, naprawy i eksploatacji inżynierii i zarządzania. Obejmuje zagadnienia takie jak zrównoważony rozwój, odnawialne źródła energii, przetwarzania i technologii pracy, to w instalacji i urządzeń przemysłowych (przemysł / Energia 4,0), jak również w przywództwie, inwestycyjnych i finansowych, biznesowych i procesów operacyjnych, logistyki oraz w konserwacji, naprawy i eksploatacji strategii i planowania. Kolejnym ważnym elementem programu jest rozwój kompetencji językowych i międzykulturowych, w tym specjalności na danym obszarze kulturowym i gospodarczym.

Lokalizacja: Europejski kampus Rottal-Inn, Pfarrkirchen, Bawaria, Niemcy - Kliknij tutaj po więcej informacji

Absolwenci tego kierunku studiów będzie posiadać najlepsze kwalifikacje i know-how do pracy w krajowych i międzynarodowych środowisk w dziedzinach takich jak planowanie i inżynieria zakładu; technika serwisu i konserwacji; konserwacja, naprawa i zarządzanie operacji, jak również w zakresie kontroli na kierunkach technicznych i zarządzania projektami.

Warunki przyjęcia na studia

Ogólne uniwersytet wejście kwalifikacje

Wymagana wiedza o

Znajomość podstawowych matematyki i nauk przyrodniczych jest zaletą

Cel przedmiotu

Nowoczesne zakłady przemysłowe charakteryzują się wysokim stopniem złożoności różnych technologii i procesów. Coraz częściej tematy takie jak energia i efektywności wykorzystania zasobów oraz bezpiecznego funkcjonowania procesów i procedur są istotnymi aspektami ich sukcesu gospodarczego.

W świetle rosnącego niedoboru zasobów oraz potrzebę ograniczania skutków zmian klimatycznych, jednym z największych wyzwań, z 21. wieku jest dekarbonizacji społeczeństw przemysłowych. Trwająca konserwacja i naprawa procesów i procedur w zakresie produkcji jak również wytwarzanie energii odgrywają kluczową rolę w tym procesie.

Inteligentny serwis i harmonogram konserwacji, jak również organizacja obsługi technicznej do produkcji energii i obiektów wytwarzania energii elektrycznej w ogromnym stopniu przyczynić się do zwiększenia wydajności, a tym samym oszczędność energii i zasobów. Remont; produkcja i montaż; inżynierii, efektywne planowanie procesów wewnętrznych, a także budowa i zarządzanie nieruchomościami są zatem ważnymi składnikami przyszłego społeczeństwa przemysłowego.

MRO (konserwacja, naprawa i eksploatacja) inżynierów, inżynierów przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania, naprawy i inżynierii sterowania i zarządzania, cechuje ich rolę w bezpiecznej i wydajnej pracy procesów przemysłowych; z instalacji do produkcji energii i / lub przetwarzania surowców i energooszczędnego zarządzania budynkami i właściwości. Oprócz podstawowego kursu licencjata w dziedzinie inżynierii przemysłowej, program integruje kształcenie techniczne w dziedzinach remont inżynierii i zarządzania, stabilności i przetwarzania danych. Od trzeciego semestru dalszej, studenci mają możliwość wyboru skupić się w technicznych lub w obszarze zarządzania.

To interdyscyplinarne zorientowane na program o dodatkowe kwalifikacje w zakresie języka i kultury jest skierowany ku zaangażowanych ludzi z całej Europy i poza nią, którzy chcieliby pracować w dziedzinie ochrony środowiska, zasobów i klimatu procesów świadomych i technologii przyszłościowych.

Perspektywy rozwoju kariery

Zakres perspektyw zawodowych i obszarów zastosowań dla inżynierów przemysłowych jest bardzo obszerna. Od konfiguracji systemu, zarządzania projektami i zarządzania projektem kontrolującego innowacji technicznych, zakupów, sprzedaży, organizacji i logistyki do obsługi i konserwacji inżynierii i zarządzania technicznego.

Ten stopień oferuje studentom kombinacji biznesowych, inżynierii i językowo-kulturowego treści kursu, zapewniając solidną podstawę do sukcesu w międzynarodowym środowisku. Kurs kwalifikuje absolwentów być zdolne do przystosowania istniejących i nowo projektowanych procesów, metod i technologii, dzięki czemu można być zapisane, że energia i zasoby materialne. W ten sposób przyszli absolwenci będą stanowić istotny wkład w osiągnięcie celu Unii Europejskiej dekarbonizacji przemysłowej.

Potencjalni pracodawcy można znaleźć we wszystkich sektorach: od sektora publicznego i użyteczności publicznej, takich jak narzędzia energii elektrycznej, gazu, ciepła i wody, do przedsiębiorstw przemysłowych przeprowadzania procesów przemysłowych do produkcji. W szczególności zakłady przemysłowe w Bawarii Chemical Trójkąta, które działają w wielu procesach produkcyjnych chemii technicznej, oferują doskonałe możliwości kariery dla absolwentów. Ponadto inżynierowie przemysłowe są specjaliści w firmach doradczych, podczas gdy inżynierowie MRO znaleźć doskonałe perspektywy zatrudnienia w zarządzaniu energetycznym z dużych budynków i obiektów.

Rosnąca gałąź energii odnawialnej zapewnia absolwentom programu Bachelor Inżynieria przemysłowa o doskonałych możliwościach bezpiecznej przyszłości zawodowej.

Cele kursu

Test Program licencjat w dziedzinie inżynierii przemysłowej ze szczególnym naciskiem na "Operacji Konserwacja i naprawa" (MRO) ma do zaoferowania kompleksowe interdyscyplinarne kwalifikacje w dziedzinach wymagających specjalistycznej wiedzy inżynierii i zarządzania przedsiębiorstwem poprzez nauczanie zorientowanych na praktykę na podstawie metod naukowych. Jest to również celem programu jest nadanie kompetencji technicznych, metodologicznych i społecznych, które umożliwiają absolwentom wiedzę i zastosowanie metody naukowej i działać odpowiedzialnie w obu operacjach handlowych iw społeczeństwie jako pracownik lub jako przedsiębiorca.

Studenci zyskują również kompetencje społeczne i międzynarodowe, które pozwolą im działać sprawnie w złożonym, międzykulturowego krajobrazu gospodarczego; szczególnie w sektorze energii i zasobów. W kontekście rosnącej internacjonalizacji gospodarczej, aspekty międzynarodowych; rozwój kompetencji językowych i co najmniej jeden semestr pobytu za granicą, mają szczególne znaczenie.

Jak aplikować

Wnioski do Deggendorf Institute of Technology są otwarte od:

  • Od 15 kwietnia do 15 czerwca w październiku
  • 15 listopada - 15 stycznia dla wpisów marcowych (jeśli dotyczy)

Aby złożyć wniosek online, Proszę odwiedź: Zastosuj Online - Deggendorf Institute of Technology

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja July 15, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Za darmo
Locations
Niemcy - Pfarrkirchen, Bavaria
Data rozpoczęcia: Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Niemcy - Pfarrkirchen, Bavaria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
Brak czesnego, tylko € 52 opłata za usługę studenta na semestr.