B.eng. w inżynierii nano

Chulalongkorn University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

B.eng. w inżynierii nano

Chulalongkorn University

Globalizacja oznacza konkurencję na arenie międzynarodowej we wszystkich aspektach działalności. przemysłu przetwórczego i usług są szczególnie wrażliwe na dysku, aby znaleźć najtańsze dostawców i najbardziej doświadczonych pracowników. Tylko firmy lub narody, które w pełni wykorzystać zaawansowane technologie są dobrze wyposażone, aby odpowiedzieć na potrzeby konsumentów, 21-go wieku. Nanotechnologia jest jednym z takich pożyczek, które może i będzie, oddziaływania wszystkich sektorów produkcyjnych: od przemysłu ciężkiego do małych, od samochodów i petrochemicznym do tekstyliów i odzieży. Tych w branżach usługowych więc muszą nadążać za postępem nanotechnologii, jeśli mają zapewnić klientom najbardziej najnowocześniejszych rozwiązań i efektywnych rozwiązań, takich jak Nanoprocesor do biomedycznych lub dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nanotechnologia może być stosowany w niemal wszystkich gałęziach przemysłu i może zwiększyć konkurencyjność danego kraju. W niektórych branżach, nanotechnologia jest sposobem na przetrwanie. Pomimo wybitnego groźbą pozostawił wiele firm i narody nie mogą żniw pełnego potencjału nanotechnologii ze względu na jego charakter multidyscyplinarny i dużych inwestycji zaangażowanych w badania i rozwój. Nasz program nano-Technika jest taka inwestycja i jest naprawdę multidyscyplinarny że ingrains studentów w podstawy (fizyki, chemii i biologii) i stosowane (elektryczne, chemiczne oraz inżynieria materiałowa). Większość obecnych ścisłych i technicznych stopni są bardzo rozdrobnione, z niewielkim współpracy między działami, w wyniku naukowców, którzy są zbyt teoretyczne poglądach lub inżynierów, którzy są słabi w naukach. Zwiększona baza wiedzy i umiejętności niezbędnych do konkurowania oznacza, że ​​inżynierowie mieć silniejsze podstawy w naukach i naukowcy muszą mieć więcej praktycznego doświadczenia. Program nano-engineering jest w ten sposób sformułowany, aby wypełnić lukę możliwością dwóch.

Program nano-inżynierii ma na celu stworzenie studentom, którzy posiadają wiedzę w przemyśle chemicznym, inżynierii elektrycznej i materiałów, które są podstawowym budulcem nanotechnologii. Po ukończeniu studiów, studenci będą wyjątkowe i ważne puli zasobów ludzkich, zdolnych do rozwoju wielu branżach produkcyjnych i usługowych i biorąc je do następnego poziomu. Przykładami branż, które wymagają umiejętności inżynierów z nano-inżynierii zawierają chemicznych, medycznych, biomedycznych, elektryczne i elektroniczne, rolnej, tekstylia i odzież. Studenci posiądą rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne, typowe dla inżynierów, a jednocześnie mieć głębokie zrozumienie nauk i materiałów, szczególnie tych z wielkości skali w zakresie nano-metrowym. Będą to konieczne dla zapewnienia przemysłu rozwiązania, które są nowe i lepsze od dotychczasowych.

Program nano-inżynierii dąży do zaspokojenia potrzeb przemysłu "dla inżynierów, którzy są obeznani w różnych aspektach nanotechnologii. Ci, którzy ukończą program może być liczony przez praktycznie wszystkich, którzy biorą udział w produkcji wysokiej wartości dodanej oraz przez większość dostawców usług w branżach wysokich technologii, aby pomóc im uzyskać trwałą przewagę konkurencyjną. Absolwenci tego programu można polegać na ich silne wiedzy naukowej, praktycznych umiejętności technicznych i umiejętności skutecznego zarządzania niezbędnego do prowadzenia organizacji w coraz większym konkurencyjnym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Tajlandia - Bangkok
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Tajlandia - Bangkok
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą