Przemysł motoryzacyjny jest naprawdę biznesu na całym świecie składający się z międzynarodowych funkcji multi-dyscyplinarnych w high-tech inżynierii, produkcji, projektowania, badań i rozwoju, logistyki, zarządzania i marketingu i obejmuje wszystkie obszary siedmiu kontynentach, takich jak USA, Europie, Afryce , Australii, a zwłaszcza w Azji, gdzie w tej dekadzie wszystkim koncentracja samochodowych stanowiły 60% globalnych automotive Industries.

Jako główny koncentrator producenta w ASEAN, Tajlandia jest pozycjonowany jako strategiczne położenie eksportującego do dostarczania międzynarodowego rynku motoryzacyjnym. Tajlandia ma długą historię ugruntowanej dostawców części i podzespołów z wielką infrastrukturę i sprzyjającego otoczenia biznesowego obsługiwanego przez stabilności politycznej. Rząd Tajlandii zatrudnia polityk, które umożliwią Tajlandia być "Detroit Azji", samochodowych ośrodkiem regionu, poprzez wspieranie inwestycji i produkcji, jak również innych działań, takich jak badania i rozwój. Kilka plany strategiczne są wydawane do spełnienia tej potrzeby.

Przy silnym rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w regionie, obecne i przyszłe działania wymagają inżynierów ze znajomością wielu inżynierii i umiejętności z możliwością komunikacji międzynarodowej. Program motoryzacyjny projektowaniu i produkcji Inżynieria (ADME) oferuje nowy wymiar zajęć interdyscyplinarnych profilowania od motoryzacji, inżynierii mechanicznej, inżynierii projektowania, produkcji, regulacji i zarządzania. Tajlandia jest węzłem samochodowym w regionie. Ponieważ produkcja rośnie i inne działania samochodowych takich jak projektowanie i rozwój nadal rosną, więc popyt na wykwalifikowanych inżynierów w regionie. Ten międzynarodowy program zapewni absolwentom wielu wiedzy inżynierskiej i umiejętności doskonale nadają się do tak bardzo potrzebnych monterów samochodowych, części i podzespołów twórców i innych branżach wspierających. Program ADME ma ugruntowaną relacji z producentami samochodów, a niektóre zajęcia prowadzone są wraz z nimi do wypełnienia wiedzę przemysłową uczniów.

Studenci mogą wybrać się skupić w tej dziedzinie, które będą im największe korzyści w różnych dziedzinach inżynierii przemysłu motoryzacyjnego, począwszy od projektowania motoryzacyjnym do produkcji. Oprócz kariery w przemyśle, absolwenci mogą wybrać do prowadzenia wyższego stopnia w dziedzinach pokrewnych.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Chulalongkorn University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
9 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń