Dwuletnia, szybka ścieżka BA (Hons) Fashion Communication to zróżnicowany, zorientowany na przemysł program, który wprowadza i wyjaśnia świat mody i ułatwia rozwój ważnych, zbywalnych umiejętności zawodowych. Jest to szeroko zakrojone szkolenie, w ramach którego analizowane są różne obszary komunikacji modowej, od elementów wizualnych, takich jak tworzenie obrazów i projektowanie graficzne, po media i marketing oraz podejścia stosowane do sprzedaży mody na konkurencyjnym rynku globalnym. Program studiów magisterskich BA (z wyróżnieniem) został zatwierdzony przez University of Buckingham.


O kursie


Kluczowymi celami programu są:
 • Zapoznaj uczniów z szerokim zakresem dziedzin związanych z przemysłem mody i ułatw ich zrozumienie kluczowych zagadnień związanych z ich zaawansowaniem w XXI wieku.
 • Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych uczniów w różnych mediach, z naciskiem na kreatywne produkty i komunikaty wizualne.
 • Zapewnić studentom możliwość rozwijania kluczowych umiejętności, które można przekazywać w badaniach i analizach, intelektualnej autonomii i kreatywnym myśleniu, współpracy, organizacji i przedsiębiorstwie.
 • Umożliwienie każdemu uczniowi określenia własnych osobistych i zawodowych atutów poprzez krytyczną refleksję, mając na celu identyfikację i dążenie do odpowiedniej ścieżki kariery w ramach mody.

Ten intensywny dwuletni dyplom daje wyjątkową okazję do poznania branży mody od wewnątrz. Niezrównane powiązania branżowe informują o programie nauczania, a studenci projektu są przygotowywani i wspierani przez odwiedzających wykładowców i gości branżowych, którzy są liderami w swoich dziedzinach. Program zawiera również moduł "Projekt dla przemysłu współpracy", który umożliwi studentom pracę nad krótkim zestawem branżowym opracowanym przez firmę partnerską. Poprzedni partnerzy projektu branżowego to Vogue, Louis Vuitton, Jaeger, Modus PR, Fenwick i GQ.
Poprzedni prelegenci w College'u to Victoria Beckham, Tommy Hilfiger, Natalie Massenet, Edward Enninful, Suzy Menkes, Roland Mouret, Anya Hindmarch, Sarah Harris, Matthew Williamson, Henry Holland, Lulu Kennedy, Miles Aldridge, Kate Phelan, Caroline Issa, Yasmin Le Bon, Tamara Mellon, Bella Freud, Nicholas Coleridge i wielu, wielu innych.
Stopień licencjacki BA (z wyróżnieniem) to szybki dwuletni program, który umożliwia uczniom uzyskanie stopnia równoważnego do uzyskanego w ciągu trzech lat w innym miejscu. Jest to możliwe dzięki restrukturyzacji roku akademickiego, aby każdego lata zapewnić dodatkowy okres; w tej samej liczbie tygodni nauczania co tradycyjny program trzyletni, ale zapewnienie obciążenia pracą w dowolnym terminie nie jest większe. Podsumowując, dwuletni dyplom oferuje:
 • Intensywny, przyspieszony kurs oferujący tyle treści akademickich w ciągu dwóch lat, ile inne instytucje oferują w trzech
 • Możliwość rozpoczęcia pracy w branży mody rok wcześniej
 • Pełne wykorzystanie całego roku, w tym długi okres wakacji w innym miejscu, który jest lepszym przygotowaniem do świata pracy
 • Program składający się z 360 jednostek kredytowych, podobnie jak inne tytuły licencjackie
 • Cztery dziesięciotygodniowe terminy z dwutygodniowym urlopem
 • Ten kurs jest w pełnym wymiarze godzin z co najmniej 15 godzinami nauczanego czasu kontaktu przez cztery dni w tygodniu, z około 20 godzinami ukierunkowanego i niezależnego czasu nauki i projektu w każdym tygodniu.


Struktura programuProgram jest celowo szeroki, pozwalając uczniom na zapoznanie się z różnymi obszarami w modzie, zanim zdecydują się na jasny obszar zainteresowania dla swoich ostatnich projektów w ciągu ostatnich dwóch kadencji. Każdy rok studiów obejmuje także moduł do wyboru, umożliwiający skupienie się na osobistym obszarze zainteresowania. Okres letni pod koniec pierwszego roku obejmuje staż branżowy, który może być zorganizowany przez studenta *, aby odbyć się w dowolnej odpowiedniej dziedzinie mody iw dowolnym miejscu. W module "Moda Futures" studenci zbadają możliwe i oczekiwane zmiany w branży mody w odniesieniu do ich własnego rozwoju kariery, tworząc odpowiedni portfel, który ma pomóc w zapewnieniu zatrudnienia w wybranej dziedzinie. Wsparcie kariery jest ważnym aspektem uczelni, a program i studenci będą nadal wspierani po ukończeniu studiów.
* Kolegium zapewni szerokie wsparcie, aby pomóc w znalezieniu odpowiedniego doświadczenia zawodowego, jednak część oceny modułu jest dla studentów, aby sami szukali i zabezpieczali odpowiednie miejsca. Ma to ułatwić uczenie się i rozwój zawodowy oraz umiejętności poszukiwania pracy. Jeśli sobie tego życzą, studenci zagraniczni mogą zorganizować staż w swoim kraju ojczystym.


Terminy kursów

2018 - 2020
1 rok
 • Termin 1:
  1 października - 14 grudnia 2018 r. (W tym tydzień świeżości)
  Trzytygodniowa przerwa świąteczna
 • Okres 2:
  7 stycznia - 15 marca 2019 r
  Koniec semestru / opcjonalnie Wyjazd College: 18 - 23 marca 2019
 • Okres 3:
  25 marca - 14 czerwca 2019 r
  (obejmuje dwutygodniową przerwę wielkanocną od 15 do 26 kwietnia 2019 r.)
 • Termin 4:
  24 czerwca - 30 sierpnia 2019 r. (W tym okres pośrednictwa pracy w przemyśle)
  Przerwa wakacyjna: 2 września - 7 października 2019 r

Terminy kursu 2019-2020

29 września 2019 r. - 27 sierpnia 2021 r
Wkrótce zapadnie termin


O Uniwersytecie Buckingham


Program studiów magisterskich BA (z wyróżnieniem) został zatwierdzony przez University of Buckingham. University of Buckingham jest The Times i The Sunday Times University of the Year of Teaching 2016 i jest jednym z dwóch prywatnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Sir Anthony Seldon, poprzednio Master of Wellington College, został mianowany wicekanclerzem Uniwersytetu Buckingham w 2015 roku.


Opłaty za kurs


2019 - 2021: 56 160 GBP (z VAT)
Studenci z Wielkiej Brytanii / UE mogą płacić czesne w ratach przez dwa lata kursu.
Condé Nast College obecnie nie kwalifikuje się do finansowania studentów.


Wymagania wstępne


Preferowanym wymaganiem poziomu A dla tego kursu jest BBB *. Kandydaci powinni również znać angielski i matematykę GCSE na poziomie C (4) lub wyższym. Kolegium akceptuje również równoważne kwalifikacje, takie jak BTEC i nagrody matury i nasz własny certyfikat mody Vogue. Ukończenie studiów w ramach Foundation Studies (art
Preferowany wynik międzynarodowej matury to 28-32
* Jeśli twój profil na poziomie A lub wynik IB nie spełnia tego wymagania, skontaktuj się z rekrutacją, aby omówić to dalej.
Chętnie uwzględnimy wszystkie zgłoszenia międzynarodowe, wyślij wiadomość e-mail na adres admissions@condenastcollege.ac.uk, aby uzyskać więcej informacji na temat równoważnych wymagań wstępnych dla studentów zagranicznych.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, musisz zdać test z języka angielskiego.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja March 17, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 30, 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
55,080 GBP
2018-2020: 55,080 £ (z VAT)
Deadline
Sie 15, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 30, 2019
Data końcowa
Sie 27, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 15, 2019

Sie 30, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 15, 2019
Data końcowa
Sie 27, 2021

Welcome to the Condé Nast College!