Przegląd kursu

Rozwijaj swój niepowtarzalny styl z BA (z wyróżnieniem) Fashion Design. Skupiając się na rzemiośle i innowacjach, wyposażamy Cię w szeroką wiedzę o modzie, od projektowania, eksperymentowania, wycinania wzorów i konstrukcji po zestawienie własnej kolekcji. Jeśli chcesz wyróżnić się w branży mody, możesz zacząć od tego kursu.

Dzięki dużemu, dobrze wyposażonemu warsztatowi i sprzętowi przemysłowemu wykorzystasz przestrzeń do stworzenia indywidualnych projektów.

Rozumiem modę

Poznasz wiele zwrotów i zmian w modzie, jak również zbadać i opracować pomysły, aby stworzyć ekscytującą i innowacyjną modę. Kurs kultywuje nowe sposoby tworzenia i myślenia.

Oprócz projektowania i budowy, dowiesz się również, jak zaprezentować swoje pomysły klientom i zaprezentować koncepcje projektowe szerszej publiczności. Na tym kursie będziesz rozwijać swoje mocne strony, budując niewielką kolekcję i portfolio, aby wprowadzić Cię do branży projektowej po ukończeniu studiów.

Zaangażuj się w branżę

Skorzystasz z naszych powiązań z branżą modową i bliskością Londynu. Londyn jest jedną ze światowych stolic mody, dobrze znaną z tworzenia innowacji i talentu. Oprócz pracy nad własnymi briefami, będziesz miał okazję pracować nad projektami opartymi na branży z wiodącymi projektantami. Goście zaproszeni mogą obejmować wiele dziedzin, takich jak projektowanie mody, kostiumy, stylizacja, doradztwo w zakresie marki i Fashion PR.

Będziesz rozwijać wystawy na żywo i pokazy mody, aby zaprezentować swoją pracę i sieć z profesjonalistami z branży.

Więcej miejsc, więcej możliwości

Bucks to uniwersytet Placements Plus. Niezależnie od tego, w jakim stopniu to robisz, możesz mieć pewność, że w ofercie znajdzie się wiele istotnych dla branży możliwości, które pomogą Ci dotrzeć do wybranej dziedziny.

Przygotujemy Cię również do pracy, ze specjalnymi umiejętnościami do szkolenia zawodowego, dalszego zwiększania CV i podnoszenia umiejętności pracodawców. Uznając wartość, kładziemy nacisk na te umiejętności, włączyliśmy to doświadczenie do Twojego czasu nauki.

Placement Plus to przede wszystkim pomoc w zdobyciu cennego doświadczenia, gdy jesteś studentem. Aby zwiększyć swoje możliwości później i pomóc Ci uzyskać pracę na poziomie absolwenta, którą chcesz.

szczegóły kursu

KOD UCAS: W230

Nasz zespół wykładowców to doświadczeni projektanci, praktycy i badacze branży. Pracują na czele trendów, technik i potrzeb przemysłu. Będziesz pracował nad standardowym sprzętem, ucząc się najnowszych technik i przyszłościowych metod rzemiosła mody. W naszych warsztatach otrzymasz indywidualne nauczanie, ściśle współpracując z wykładowcami, technikami specjalistycznymi i innymi studentami.

Twórz innowacyjne projekty w naszym profesjonalnym standardowym studio i warsztatach

Kurs ten opiera się w 75% na praktyce, dzięki czemu będziesz miał wiele okazji do rozwijania tematu poprzez praktyczne, eksperymentalne podejście. Będzie to wymagało dostępu do warsztatów wspierających proces projektowania.

Dzięki swojej osobistej przestrzeni roboczej będziesz czerpał korzyści z bycia częścią naszej dynamicznej i dynamicznej społeczności studyjnej. Stąd będziesz miał pełny dostęp do wszystkich potrzebnych urządzeń. Spędziliśmy dużo miłości i troski, aby Red Shed była idealną przestrzenią twórczą. Mamy jeden z najlepiej wyposażonych warsztatów w kraju i zespół oddanych techników. Opanujesz materiały, zarówno tradycyjnymi metodami, jak i za pomocą oprogramowania cyfrowego.

Zdobywaj doświadczenie pracując na żywych majtkach w kampusie

Dzięki naszej bliskości do Londynu możesz odwiedzić jedne z najlepszych sklepów, galerii i muzeów na świecie, by czerpać z nich inspirację. Możesz pracować z projektantami w stolicy i wokół niej, zdobywając doświadczenie w dostosowywaniu się do wyzwań związanych z pracą w firmie. Studenci będą mieli okazję zostać zauważeni na naszym londyńskim pokazie.

Jakie są wymagania dotyczące kursu?

Typową ofertą będzie wynik Taryfy UCAS wynoszący 80. Wymagane są co najmniej dwa pełne poziomy A (lub równoważne). Każda aplikacja jest rozpatrywana indywidualnie.

Po sprawdzeniu Twojego zgłoszenia możesz zostać zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Wnioskodawcy, którzy nie spełniają minimalnych wymagań dla trzyletniego programu licencjackiego, lub ci, którzy nie czują się w pełni przygotowani do odbycia studiów, mogą ubiegać się o czteroletni program obejmujący Rok Podstawowy.

Moduły kursu

Mapa modułów

Ta mapa modułów zawiera listę modułów składających się na kurs.

Każdy moduł jest wart określonej liczby punktów (zazwyczaj 15 lub 30 punktów za kursy licencjackie). Obowiązkowe („podstawowe”) moduły obejmują kluczową wiedzę przedmiotową, natomiast moduły „opcji” umożliwiają rozwijanie własnych zainteresowań. W przypadku kursu w pełnym wymiarze czasu, musisz wziąć moduły warte łącznie 120 punktów na każdym poziomie kursu. Liczba modułów opcjonalnych, które możesz wziąć, zależy od liczby obowiązkowych modułów na każdym poziomie. Więcej informacji na temat struktury kursu można znaleźć na stronach porad naukowych.

Nasze nauczanie jest oparte na badaniach i wymaganiach pracodawców, a moduły zmieniają się okresowo, aby odzwierciedlić zmiany w dziedzinie. Ponadto, jeśli mamy niewystarczającą liczbę studentów zainteresowanych modułem opcjonalnym, może to nie być oferowane. Jeśli karta rozszerzeń nie uruchomi się, doradzimy Ci jak najszybciej i pomożemy Ci wybrać alternatywny moduł.

Moduły dostępne na tym kursie są następujące:

Moduły 1 roku

 • Studia krytyczne i historyczne - myślenie historyczne i krytyczne
 • Materiały i procesy
 • Projektowanie, techniki i koncepcje
 • Teczka

Moduły 2 roku

 • Projektowanie i świadomość rynku
 • Live Industry Project
 • Wystawa i promocja
 • Badania kontekstowe 2

Moduły 3 roku

 • Studia krytyczne i historyczne - rozprawa
 • Ostateczna kolekcja
 • Raport kontekstowy

Możliwość zatrudnienia

Jakie są moje perspektywy zawodowe?

Upewniamy się, że posiadasz wszystkie umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery w modzie. Skupiając się na rzemiośle i umiejętnościach, ukończyłeś z solidnym zrozumieniem sektora.

Będziesz czerpać korzyści z naszych powiązań z sektorem mody, oferując możliwości pracy nad projektami na żywo i wysłuchania profesjonalistów z branży. Możesz także wziąć udział w konkursach branżowych.

Istnieje szeroki wachlarz możliwości kariery, takich jak projektant mody, krojarka do wzorów, technik krawiecki, programista produktów, przedsiębiorca, kupujący modę, sprzedawca wizualny, zarządzanie detaliczne, public relations, prasa i media, organizacja imprez i produkcji lub stylizacja mody.

Absolwenci mogą również zdecydować się na dalsze zgłębianie mody na kursie podyplomowym.

Jak pomożesz mi przygotować się do mojej przyszłej kariery?

Przez cały czas z nami będziemy wspierać Cię w drodze do wybranej kariery. Pomożemy Ci rozwinąć kluczowe umiejętności, zachęcając Cię do zostania przedsiębiorczym, zdolnym do pracy i dobrymi liderami.

Zachęcamy naszych studentów do ubiegania się o praktyki w czasie wakacji uniwersyteckich, co daje możliwość rozwijania umiejętności w tle pracy. Nasze moduły i wiedza dydaktyczna pomogą Ci stać się bardziej niezależnym jako uczący się i bardziej pewni twojej wiedzy dyscyplinarnej.

Pomagamy również znaleźć pracę po ukończeniu studiów.

Wielka sprawa

W Bucks wierzymy, że stawiamy naszych uczniów na pierwszym miejscu. Dlatego nasz Związek Studentów opracował nasz ekskluzywny pakiet „Big Deal”. Jesteśmy jedyną uczelnią w Wielkiej Brytanii, która oferuje bezpłatny dostęp do tak różnorodnych i ekscytujących zajęć - wszystko po to, aby wzbogacić doświadczenie uniwersyteckie.

Oferujemy BEZPŁATNE wydarzenia i rozrywkę, dodatkowe warsztaty umiejętności, sport, zajęcia rekreacyjne, towarzystwa i płatne programy studenckie. Wszystko w jednym z 10 najlepszych związków studenckich w Wielkiej Brytanii. To ważna sprawa!

Opłaty

Ile to kosztuje

 • Dom w pełnym wymiarze godzin i UE, wrzesień 2019: 9 250 GBP rocznie
 • Full-Time International, wrzesień 2019: 12 000 £ rocznie
 • Dom w pełnym wymiarze godzin i UE, luty 2020 r .: 9 250 GBP rocznie
 • Full-Time International, luty 2020: 12 000 £ rocznie

Większość kursów wiąże się z pewnymi dodatkowymi kosztami, które nie są pokrywane z opłat.

Możesz korzystać ze wsparcia finansowego poprzez stypendium lub stypendium w czasie studiów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Bucks New University »

Ostatnia aktualizacja May 14, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Lut 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
(Full Time Home i EU, wrzesień 2019: 9 250 GBP rocznie; Full Time International, wrzesień 2019: 12 000 GBP rocznie; Full Time Home i EU, luty 2020: 9 250 GBP rocznie; Full Time International, luty 2020: 12 000 GBP na rok.)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa