BA (z wyróżnieniem), biznes i zarządzanie w roku w przemyśle

Kent Business School, University of Kent

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BA (z wyróżnieniem), biznes i zarządzanie w roku w przemyśle

Kent Business School, University of Kent

Lokalizacja: Medway

Nasz Biznes i Zarządzanie stopień obejmuje mieszankę teorii naukowych i metod, wraz z praktycznego doświadczenia praktycznego i realnego przemysłu wglądu. Będzie badać szeroki wachlarz ciekawych i trudnych tematów biznesowych, w tym globalnym środowisku biznesowym, ekonomii, rachunkowości, marketingu, strategii, zarządzania operacyjnego, zarządzania zasobami ludzkimi i umiejętności ilościowych. Będziesz uczył przez wiodących ekspertów z mieszaniną zarówno bogatym doświadczeniem zawodowym i naukowym osiągnięć naukowych.

Rok w przemyśle na profesjonalnym stażu wyposaża Cię w zbywalne umiejętności biznesowych, które znacznie rozwinąć swoje perspektywy zawodowe i jest bardzo cenione przez światowych pracodawców, jak można zyskać prawdziwą uznanie dzisiejszym zmieniającym się świecie biznesu, co daje solidne podstawy i realne Doświadczenie świata przemysłu. Członków studenckich prowadzonych działalności Towarzystwa i powiązań z dużych pracodawców wszystkim przyczynić się do bezkonkurencyjną doświadczenia uczelni, a także zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Opcje stopnia

Weź stopień biznes i zarządzanie w Kent Business School w Medway, z obowiązkowym 1 rok z płatnego stażu zawodowego w ramach wybranej branży, aby dowiedzieć się najnowszych praktyk biznesowych, zdobyć umiejętności rzeczywistych i budować swoje szanse na zatrudnienie.

Sukcesy: pojedyncze

  • Biznes i Zarządzanie z Roku w Przemyśle (N104: K)

Rozwija swoje szanse na zatrudnienie

Mamy 3 miejsce w South East England dla firm i Zarządzanie ukończeniu perspektyw zawodowych studentów w 2016 Pełna University Guide.

BA (z wyróżnieniem) Biznes i Zarządzanie w roku w programie przemysłu będzie podstawą do wyższego lub przygotować się do awansu na stanowisko kierownicze w juniorów przemysłu, handlu i sektora publicznego.

Kent Business School stwarza wiele możliwości, aby zyskać znacznie więcej niż cenne stopnia biznesu. Mamy dobre relacje z wielu światowych organizacji, oraz zapewnić szanse, aby sieci z nimi i zdobywania przydatnych połączeń, aby umożliwić Ci zwiększyć swoje doświadczenie studentów i zwiększyć zatrudnienie. Posiadamy wydarzeniach z takich organizacji i stowarzyszeń, które skorzystają również swoje doświadczenie uczenia się i zwiększają swoje przyszłe perspektywy zawodowe. Oferujemy doskonałe zaplecze w międzynarodowym środowisku nauczania, aby posunąć się skojarzenia z przyjaciółmi i znajomymi, podczas gdy w szkole, a po ukończeniu studiów, w ramach absolwentów Kent Business School, które pozostaną z tobą na długo po przejściu i może udzielać pomocy w swoim przyszłej kariery.

W Kent Business School zyskasz wiele uniwersalnych umiejętności kluczowych pracodawcy szukają. Ci uczą się analizować krytycznie, myśleć kreatywnie, wyrażać swoje poglądy przekonująco, skutecznie zarządzać czasem, a także pracować samodzielnie iw grupach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Kent Business School, University of Kent
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Canterbury, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Canterbury, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą