BA (z wyróżnieniem) w architekturze wnętrz

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BA (z wyróżnieniem) w architekturze wnętrz

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

We współpracy z University of Derby w Wielkiej Brytanii, ten roczny kurs uzupełniający pozwoli Ci zaprojektować kreatywne rozwiązania, które mogą zainspirować i przekazać cel przestrzeni. Zyskasz unikalny wgląd w połączenie przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej.

University of Derby (UoD) to ambitna, innowacyjna i nowoczesna uczelnia skupiająca się na uczeniu się w świecie rzeczywistym. Dzięki swojej reputacji w branżowych programach studiów, UoD oferuje niezrównane możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego wraz ze studiami. To zobowiązanie do uczenia się na świecie, które wyróżni cię na rynku pracy.

UoD zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej zalecanych brytyjskich uniwersytetów nowożytnych na Międzynarodowym Barometrze Studentów 2016, a 81,1% jego absolwentów z całego świata ukończyło studia lub ukończyło studia po ukończeniu studiów.

Non-local Course Nr rej .: 252805

Co pokryjesz

Wszystkie moduły w tym roku przyczynią się do twojego projektu, z każdym uzupełnieniem drugiego. Otrzymasz możliwość wybrania budynku, który wymaga rozwoju, określenia funkcji, które musi spełnić i odpowiedniego ustawienia przestrzeni wewnętrznej. Poziom wydajności na tym poziomie wymaga znaczenia koncepcyjnego i technicznego. Nacisk na metodologię badań wymaga przesłania dokumentu badawczego obejmującego wybrany budynek w kontekście makro i mikrośrodowiska. Zachęcamy Cię do wykazania społecznego, zrównoważonego i ekonomicznego znaczenia, demonstrując konsekwencje projektowe pod względem wykonalności proponowanej koncepcji projektu i jego funkcjonowania.

Moduły, które będziesz studiować to:

  • Twój głos: Twój kontekst
  • Wizja: Wpływ i zakres
  • Projekt: Dochodzenie i tożsamość
  • Projekt: rozwiązanie

Jak się nauczysz

Nauczysz się w dobrze wyposażonych, profesjonalnych studiach projektowych i będziesz mógł w pełni korzystać z tradycyjnych warsztatów 3D (drewno i metal) w naszej witrynie Markeaton Street, a także z najnowszego oprogramowania komputerowego 3D. Będziesz mieć dostęp do specjalistycznego sprzętu tekstylnego i maszyn, takich jak wycinarka laserowa i cyfrowe drukowanie tkanin w dziale tekstylnym.

Jak zostaniesz oceniony

Ocena składa się w 100% z zajęć z praktycznej produkcji i prezentacji ustnej wraz z pisemnymi zadaniami. W ostatnim roku będziesz mieć możliwość napisania rozprawy na wybrany przez siebie temat i pracy nad samodzielnymi i niezależnymi twórczymi projektami.

Dostarczanie wiedzy i nauczania

Ten program łączy i dopracowuje twoją praktykę i zaangażowanie w projektowanie wnętrz w gotowości na przyszłe studia lub zatrudnienie. Coraz częściej oczekuje się, że będą negocjować swoje studia i wyrażać swoje pomysły i cele poprzez briefy projektowe; abyś zaczął potwierdzać swoją własną praktykę i obszary zainteresowania w szerokim spektrum profesjonalnego projektowania wnętrz.

Moduły te mają na celu zapewnienie ci możliwości zidentyfikowania i udoskonalenia ważnych dla ciebie aspektów wnętrza. Rok kończy się opracowaniem i opracowaniem studenckiego projektu zrównoważonego o trwałym wzornictwie

Kariera i zatrudnienie

Głównym celem tego programu jest przygotowanie Cię jako absolwenta do profesjonalnego świata projektantów wnętrz. Spodziewalibyśmy się, że wielu z nich będzie starało się realizować swoją karierę poprzez praktykę niezależną lub konsultingową, czerpiąc z możliwości oferowanych przez program nauczania. współpracować z tkaninami do wnętrz lub produktami meblarskimi.

Ten kurs zapewni ci możliwość zbadania różnych sektorów w ramach projektowania wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych, co pozwoli ci uzyskać zrozumienie i docenienie wielu aspektów i możliwości, które są dostępne dla absolwenta w zakresie projektowania wnętrz.

Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany na karierę w dziedzinie projektowania wnętrz, stylizacji i sprzedaży detalicznej / promocji, filmu, telewizji i scenografii lub freelance design business.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 5, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
180,000 HKD
Locations
Hongkong - Hong Kong
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kwiec. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Paźdz. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą