BA (z wyróżnieniem) w badaniach edukacyjnych

Informacje ogólne

Opis programu

Studia pedagogiczne na BGU zapewnią ci doskonałe zrozumienie edukacji w jej najszerszym znaczeniu, w kraju i na świecie, i są doskonałym wyborem, jeśli jesteś zainteresowany karierą jako nauczycielem lub myślisz o pracy w innych obszarach związanych z edukacją.

Kluczowe fakty

 • Nagroda: BA (Hons)
 • Kod UCAS: X301
 • Czas trwania: 3 lata
 • Tryb studiów: stacjonarny
 • Data rozpoczęcia: wrzesień
 • Instytucja przyznająca: Bishop Grosseteste University
 • Kod instytucji: B38

Jak ludzie się uczą? Co przeszkadza w nauce? Gdzie ludzie mogą się najlepiej uczyć - i jak? Czy potrzebujemy szkół? Czy można „szkolić” świat? Czy edukacja może zmienić prawa człowieka? Prawa kobiet? Narodowo? Globalnie? To tylko niektóre z ważnych pytań, które przeanalizujesz podczas studiowania studiów pedagogicznych na BGU. Jesteśmy dumni z naszego wysoce współczesnego, reaktywnego i opartego na zagadnieniach kursu, który został starannie zaprojektowany, aby dać Ci ten „większy” obraz edukacji w społeczeństwie globalnym. Studia pedagogiczne z BGU zapewnią Ci dobre wyposażenie na przyszłość, bez względu na cel Twojej kariery, ale jeśli planujesz kontynuować naukę, przekonasz się, że nasze moduły otworzą Ci oczy na różne sposoby myślenia o edukacji i jego cel i miejsce w społeczeństwie.

Studia pedagogiczne u nas zapewniają doskonałe zrozumienie edukacji w jej najszerszym znaczeniu, zarówno w kraju, jak i na świecie, i jest to doskonały wybór, jeśli jesteś zainteresowany karierą nauczycielską lub myślisz o pracy w innych obszarach związanych z edukacją. Zapewni głęboką i refleksyjną wiedzę oraz zrozumienie współczesnych problemów edukacji, bezpośrednio związanych z codzienną praktyką. Będziesz dyskutować o polityce edukacyjnej, dowiedzieć się więcej o czynnikach powodujących zmiany edukacyjne w dzisiejszej Anglii i krytycznie rozważy różne podejścia do szkół i edukacji, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na świecie.

Kluczową cechą studiów pedagogicznych jest koncentracja na tobie jako rozwijającym się praktyku. Będziesz zachęcany do rozwijania silnej osobistej ideologii edukacji i otrzymujesz wsparcie w rozwijaniu umiejętności zapewniających bezpieczeństwo zatrudnienia poprzez nasze praktyki w miejscu pracy. Szereg podstawowych modułów każdego roku obejmuje praktyki w szkołach lub innych placówkach związanych z edukacją, a starannie zorganizowane zadania stażowe zapewnią Ci zdobycie cennego praktycznego doświadczenia z pierwszej ręki.

Co będziesz studiował

Studenci tego kursu obecnie uczą się niektórych lub wszystkich z następujących modułów

Moduły kursu

1 rok

 • Perspektywy uczenia się
 • Uczniowie, szkoły i społeczeństwo
 • The Brains Behind it: Concepts of Intelligence

Rok 2

 • Włączenie i różnorodność
 • Thinking Through Pedagogy
 • Od wizji do rzeczywistości?
 • Profesjonalne konteksty
 • Edukacja w erze cyfrowej
 • Wprowadzenie do świata badań

Rok 3

 • Program nauczania XXI wieku
 • Inspirująca nauka: Czytanie, Ritin 'i Revellin'
 • Wymiary międzynarodowe
 • Niezależne badanie
 • Konteksty do nauki
 • Rozprawa

141851_photo-1588072432836-e10032774350.jpg

Wymagania wstępne

Zwykle będziesz potrzebować 96-112 punktów taryfowych UCAS (z maksymalnie czterech kwalifikacji na poziomie zaawansowanym). Z zadowoleniem przyjmujemy szereg kwalifikacji, które spełniają ten wymóg, takich jak A / AS Levels, BTEC, Access Courses, International Baccalaureate (IB), Cambridge Pre-U, Extended Project itp.

Jak będziesz się uczyć

W BGU nie ma jednej uniwersalnej metody nauczania - kształtujemy nasze metody tak, aby pasowały do każdego przedmiotu i każdej grupy, łącząc najlepsze aspekty tradycyjnego nauczania uniwersyteckiego z innowacyjnymi technikami promującymi uczestnictwo i interaktywność studentów.

Będziesz uczył się na różne sposoby, od wykładów, samouczków i seminariów, po praktyczne warsztaty, zajęcia i staże w miejscu pracy. Seminaria i warsztaty w małych grupach dadzą ci okazję do przeglądu zagadnień poruszanych na wykładach, i będziesz musiał przeprowadzić niezależne badania.

Staże są kluczową częścią studiów na BGU. Zapewniają wzbogacające doświadczenie uczenia się, dzięki któremu możesz wykorzystać umiejętności i wiedzę zdobyte podczas kursu, a tym samym zapewnić cenne doświadczenie w świecie rzeczywistym w celu przyspieszenia kariery.

Oszacowanie

Na studiach pedagogicznych ocena jest przeprowadzana za pomocą różnego rodzaju zajęć, w tym esejów, raportów, prezentacji ustnych, prezentacji multimedialnych, dzienników refleksyjnych i portfolio. Nie ma egzaminów. Możesz spodziewać się jednej lub dwóch prezentacji ustnych lub plakatów jako jedna z niewielkich grup studentów podczas całego kursu. Stopniowo będziesz rozwijać umiejętności prezentacji multimedialnej, a studenci III roku prezentują swoim rówieśnikom krótki, oceniony film multimedialny. Będziesz stale rozwijać swoje umiejętności pisania przez cały kurs, aw pierwszym roku wypełnisz portfolio krótszych artykułów pisemnych i dwóch dłuższych esejów, otrzymując formatywne opinie od swoich korepetytorów, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności akademickie.

Kariera i dalsze studia

Absolwenci studiów pedagogicznych cieszą się bardzo wysokim poziomem szans na zatrudnienie - kurs ułatwia zdobywanie umiejętności osobistych i zawodowych poprzez regularne praktyki zawodowe - a nasi studenci są bardzo poszukiwani. Obecnie około 70% naszych uczniów kończy kurs doskonalenia nauczycieli i odniesie sukces jako nauczyciele szkół podstawowych lub średnich. Dyplom studiów pedagogicznych z BGU oznacza, że masz różnorodne możliwości kariery. Oprócz kariery w edukacji, absolwenci studiów pedagogicznych są dobrze przygotowani do pracy w innych sektorach związanych z edukacją, zdrowiem, opieką społeczną, informacją publiczną lub komunikacją. Kurs zapewnia dobre szkolenie do roli w biznesie, przemyśle usługowym, personelu, muzeach, galeriach lub organizacjach charytatywnych. Zróżnicowany charakter tego kursu umożliwi Ci również podjęcie dalszych studiów, takich jak studia podyplomowe na poziomie magisterskim.

Jesteś zainteresowany karierą w nauczaniu?

Jako student studiów licencjackich na BGU otrzymasz bezpłatne miejsce na jednym z naszych kursów przygotowujących do nauczania (P4T) w ramach Twojego stopnia (obecnie wyłącznie dla studentów BGU).

Kurs prowadzony przez nasz zespół ekspertów ds. Szkolenia nauczycieli ma na celu przygotowanie Cię do ubiegania się o miejsce w programie PGCE. Obejmuje takie tematy jak:

 • Jak złożyć wniosek
 • Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej
 • Realia nauczania i wiele więcej

Nie tylko zdobędziesz niezbędne umiejętności, które pomogą Ci w przyszłej karierze, ale po ukończeniu kursu otrzymasz gwarancję rozmowy kwalifikacyjnej na jeden z naszych bardzo poszukiwanych kursów PGCE.

Wsparcie

Studia na BGU to doświadczenie skoncentrowane na studentach. Pracownicy i studenci pracują razem w przyjaznej i wspierającej atmosferze w ramach kameralnej społeczności kampusu. Będziesz znał osobiście każdego pracownika i będziesz czuć się pewnie, zwracając się do niego o pomoc i radę, a pracownicy rozpoznają Cię nie tylko z widzenia, ale jako osobę o wyjątkowych talentach i zainteresowaniach.

Będziemy tam, aby wspierać Cię osobiście i naukowo, od wprowadzenia po ukończenie studiów.

Opłaty i finanse

Wiele informacji o finansach studentów jest dostępnych z wielu źródeł, ale czasami są one zagmatwane i sprzeczne. Dlatego w BGU staramy się udzielić Ci wszelkich informacji i wsparcia, które możemy Ci pomóc w trakcie całego procesu. Nasz zespół porad dla studentów to eksperci, którzy pomogą Ci uporządkować ustalenia dotyczące finansowania studiów, oferując szereg usług, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie aspekty finansów studentów.

Kandydaci na studia licencjackie muszą składać wnioski za pośrednictwem UCAS, używając odpowiedniego kodu UCAS. Opłata za zgłoszenie wynosi 12 GBP za pojedynczy wybór lub 23 GBP za więcej niż jeden wybór. Dla wszystkich kandydatów w UCAS dostępne są pełne instrukcje ułatwiające wypełnienie wniosku online, a także tekst pomocy w stosownych przypadkach.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Czytaj więcej

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Pokaż mniej