Przegląd

Middlesex University, Londyn, Wielka Brytania oraz Niels Brock Copenhagen Business College , oferują brytyjskie uzupełniające studia licencjackie w dziedzinie międzynarodowej gościnności i zarządzania turystyką. Program ma na celu uzupełnienie dwuletnich stopni lub dyplomów studiów wyższych w dziedzinie hotelarstwa i turystyki lub związanych z nimi studiów.

Uzyskaj brytyjskie BA akredytowane

Ten jeden rok doładowania BA pozwala rozpocząć karierę w międzynarodowym biznesie z akredytowanym tytułem licencjata w Wielkiej Brytanii w zakresie międzynarodowej gościnności i zarządzania turystyką.

Po co przyjmować BA Top-Up?

 • Żyj, pracuj i ucz się w Kopenhadze w Danii
 • Doładuj swój dwuletni dyplom w akredytowanym programie w Wielkiej Brytanii
 • Rozpocznij swoją globalną karierę z akredytowanym dyplomem licencjata
 • Studiuj w Niels Brock Copenhagen Business College , najstarszej uczelni biznesowej w Danii

Jako absolwent programu BA (Hons) International Hospitality and Tourism Management, kwalifikujesz się do pracy w sektorze hotelarsko-turystycznym, w tym;

 • Urzędnicy ds. Rozwoju biznesu
 • Agenci obsługi klienta
 • Absolwenci stażyści
 • Oficerowie HR
 • Urzędnicy ds. Marketingu

115282_NB_Skole_CleanShot_034.jpg

Terminy składania wniosków

Styczeń 2020 Start

Termin składania wniosków: 1 października 2019 r

Rozkład jazdy

Program składa się z czterech modułów, z których każdy jest nauczany przez dwa semestry. Zajęcia odbywają się w dni powszednie 4 dni w tygodniu. Należy pamiętać, że dodatkowo uczniowie muszą uczestniczyć w sesjach warsztatów akademickich w trakcie roku akademickiego.

Student będzie miał dostęp do spersonalizowanego elektronicznego rozkładu jazdy w UMS.

Literatura

E-podręczniki do każdego modułu, który studiujesz, są wliczone w opłatę. Są one wybierane przez lidera modułu i mogą być odczytywane online lub pobierane na komputer urządzenia przenośnego i są dostępne za pośrednictwem Mycopenhagenbusinesscollege.

Dostęp do innych materiałów edukacyjnych z najważniejszymi materiałami zebranymi na liście czytania online stworzonej przez lidera modułu lub bibliotekarza zostanie udostępniony. Lista czytelnicza będzie dostępna w obszarze modułu Mycopenhagenbusinesscollege.

Będziesz miał również dostęp do bibliotekarzy, pisarzy akademickich - jak również asystentów studentów i ekspertów IT, którzy będą ci pomagać i doradzać. Jeśli Twoje zapytanie jest bardziej szczegółowe, umów się na spotkanie z bibliotekarzem. Bibliotekarz odwiedzi również twoje seminaria przez cały rok, aby wyposażyć Cię w umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces na kursie.

Na koniec dostępne są zasoby online, które możesz wykorzystać w swoim własnym czasie, aby studiować, gdzie i kiedy wybierzesz.

115283_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

Praca i mistrzowie

Jako absolwent programu BA (Hons) International Hospitality and Tourism Management, kwalifikowałbyś się do pracy w sektorze hotelarsko-turystycznym, w tym;

 • Urzędnicy ds. Rozwoju biznesu
 • Agenci obsługi klienta
 • Absolwenci stażyści
 • Oficerowie HR
 • Urzędnicy ds. Marketingu
 • Menadżerowie projektu
 • Konsultanci podróżni

Wnioskodawcy, którzy chcą przejść do studiów podyplomowych, powinni pamiętać, że warunki przyjęcia różnią się w zależności od instytucji. Ponieważ licencjat (z wyróżnieniem) IHTM nie obejmuje końcowej pracy doktorskiej lub projektu, może nie spełniać wymogów przyjęcia na niektóre programy, zwłaszcza w Danii.

Studenci, którzy ukończyli studia z wyróżnieniem 2: 2, będą mogli ubiegać się o tytuł MSc / PGDip / PGCert International Hospitality i zarządzanie wydarzeniami na Uniwersytecie Middlesex.

Studenci kończący studia z wyróżnieniem 2: 2 będą mogli ubiegać się o tytuł magistra międzynarodowego biznesu i zarządzania NBCBC.

Warunki przyjęć

2 lub 3-letnie stopnie naukowe lub dyplomy trzeciego stopnia w zakresie hotelarstwa i turystyki lub związane z nimi studia.

Duński stopień AP w służbie lub równoważne kwalifikacje duńskie lub zagraniczne, oraz

Znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie (IELTS 6.0 lub odpowiednik bez pasma poniżej 5,5)

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Niels Brock Copenhagen Business College »

Ostatnia aktualizacja May 26, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
100,000 DKK
Deadline
Paź 1, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Data końcowa
Gru 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paź 1, 2019

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Paź 1, 2019
Data końcowa
Gru 2021