BA (z wyróżnieniem) w międzynarodowym zarządzaniu łańcuchem dostaw

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Tylko rok 3

Zarządzanie łańcuchem dostaw to rosnąca globalna specjalizacja i podstawowa funkcja w organizacjach, obejmująca wiele aspektów, od zamówień i logistyki po operacje i zarządzanie projektami.

Ten program jest przeznaczony dla studentów z odpowiednim HND, aby wejść na rok 3 i uzyskać dyplom z wyróżnieniem. Rozwiniesz rozumienie złożoności wewnętrznych i zewnętrznych połączeń międzynarodowych łańcuchów dostaw oraz zdobędziesz narzędzia, techniki i umiejętności zarządzania wymagane do udanej kariery. Będziesz także rozwijać swoją wiedzę na temat globalnych wyzwań wpływających na proces łańcucha dostaw, w tym kwestie ekonomiczne, prawne, finansowe, strategiczne i globalne oraz ich wpływ na handel międzynarodowy.

W zależności od Twojej poprzedniej dziedziny studiów będziesz mógł wybrać moduły opcjonalne, w tym zarządzanie projektami i cyfrowy biznes i marketing lub wybrać naukę języka.

Oprócz wiedzy specjalistycznej rozwiniesz swoje myślenie w zakresie przedsiębiorczości, swoje umiejętności informatyczne i umiejętności ludzi kluczowe dla pomyślnego wdrożenia strategii i zmian w organizacjach.

Twoja kariera

Wraz ze wzrostem globalnej konkurencji i presją niepewnego środowiska gospodarczego, rośnie zapotrzebowanie na menedżerów łańcucha dostaw / logistyki, którzy rozumieją złożoność wewnętrznych i zewnętrznych połączeń dzisiejszych międzynarodowych łańcuchów dostaw. Istnieją możliwości dla absolwentów we wszystkich sektorach przemysłu, w tym usługi publiczne, samorząd lokalny, NHS, handel detaliczny, produkcja, logistyka i inżynieria.

Co będziesz studiować

Rok 3

Enterprise Value Challenge, międzynarodowa strategia biznesowa, biznesowe metody badawcze, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie operacjami, opcja z zarządzania projektami, moduł językowy, cyfrowy biznes i marketing

Rok 4

Dyplom z wyróżnieniem, zarządzanie ryzykiem łańcucha dostaw, zrównoważony rozwój, odpowiedzialność korporacyjna i etyka w biznesie międzynarodowym, zarządzanie zrównoważoną doskonałością biznesową, moduł językowy, zarządzanie innowacjami i kreatywnością, strategie zarządzania zasobami ludzkimi w zakresie wydajności organizacyjnej

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

1 rok

Bezpośrednie wejście tylko do 3 roku.

Rok 3

Zarządzanie łańcuchem dostaw HND, HND Business, HND Retail Management lub HND Administration i IT z B w ocenianych jednostkach. Można uwzględnić inne powiązane kwalifikacje HND.

Język angielski

Akademicki wynik IELTS 6,0 (lub odpowiednik) bez elementu poniżej 5,5.

Uwaga: jeśli jesteś z większoœci kraju anglojęzycznego, możesz nie być zobowiązany do dostarczenia dodatkowego dowodu znajomości języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 1820 £
  • RUK: 9250 GBP *
  • UE: 1820 GBP
  • Międzynarodowe: 11 500 £

* Całkowite czesne dla studentów RUK, którzy ukończyli trzy- lub czteroletni dyplom, jest ograniczone do 277,750 £. Konkretne opłaty podlegają zatwierdzeniu przez rząd szkocki i mogą ulec zmianie po potwierdzeniu.

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studenckiego

Dla nowych studentów zagranicznych wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Opcja językowa

Możesz dalej doskonalić swoje umiejętności jako globalny absolwent i poszerzać swoje perspektywy zawodowe, wybierając naukę nowoczesnego języka.

Będziesz miał możliwość nauki języków nowożytnych, w tym francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i włoskiego od początkującego do profesjonalnego, w zależności od twojej poprzedniej wiedzy.

Linki branżowe

Nasze silne więzi z przemysłem oznaczają, że możesz skorzystać z wielu interaktywnych doświadczeń edukacyjnych. Regularnie organizujemy wykłady gościnne prowadzone przez ekspertów z branży, kursy mistrzowskie i wycieczki terenowe, aby dać naszym studentom aktualny pogląd na pracodawców i branżę, przynosząc rzeczywiste doświadczenia w klasie.

Gdy tylko jest to możliwe, współpracujemy z naszymi partnerami branżowymi, aby stworzyć wyzwania związane z analizą konkretnych przypadków, dzięki czemu zyskasz unikalny wgląd w funkcjonowanie niektórych z największych firm w Wielkiej Brytanii.

Metody oceny

Oceny mają na celu rozwój niezależnego uczenia się podczas testowania umiejętności rozwiązywania problemów, formułowania argumentów i analizowania problemów. Szeroka gama strategii oceny dostosowanych do zawartości modułów umożliwia rozwój nie tylko umiejętności pisemnych i uczenia się, ale także umiejętności, takich jak analiza danych, aplikacje, prezentacja i praca zespołowa.

Metody oceny mogą się różnić między modułami i obejmują: niewidoczne egzaminy, testy klasowe, pisemne zajęcia, prezentacje i pracę w grupach.

Ponadto w ramach ocen wykorzystywane są studia przypadku, tak aby cała nauka mogła zostać wykorzystana w prawdziwym życiu.

Metody nauczania

Metody nauczania i uczenia się, których używamy, mają na celu zapewnienie, że program jest zarówno istotny zawodowo, jak i akademicki. Nasze podejście jest ukierunkowane na studentów, praktyczne, partycypacyjne i dostosowane do potrzeb zarówno naszych studentów, jak i pracodawców. Skupiamy się na bardziej niezależnym podejściu do uczenia się, a będziesz zachęcany do generowania i krytycznej oceny teorii i praktyki.

Oprócz tradycyjnych wykładów, seminariów i warsztatów / formatów praktycznych, przyjmujemy wieloplatformowe podejście do uczenia się, które obejmuje szeroki zakres materiałów pomocniczych, w tym podcasty, seminaria internetowe (seminaria internetowe), fora dyskusyjne i niezależne (w tym internetowe na podstawie badań). Charakter ustawienia w klasie to równowaga pomiędzy transferem wiedzy, interaktywnością i działaniami grupowymi; z uczniami mającymi możliwość przyczynienia się do środowiska uczenia się.

Zajęcia obejmują także różne studia przypadków firmowych, wizyty w firmach i gości, aby odzwierciedlić obecny przemysł, szczególnie w zakresie operacji, zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką.

Wykładowcy programu mają powiązania z organizacjami zawodowymi (CIPS, CILT), sieciami biznesowymi (Ceed) i osobistymi sieciami w SCM i logistyce, dzięki czemu moduły odzwierciedlają współczesną praktykę.

HM Forces

We współpracy z HM Forces, GCU stwierdziła, że ​​program ten jest szczególnie odpowiedni dla wojskowych i byłych wojskowych mężczyzn i kobiet. Odwiedź strefę karier HM Forces, aby uzyskać więcej informacji o świadczonych przez nas usługach.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Czytaj więcej

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Pokaż mniej
Glasgow , Londyn + 1 Więcej Mniej