BA (z wyróżnieniem) w projektowaniu graficznym

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BA (z wyróżnieniem) w projektowaniu graficznym

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Ten kurs uzupełniający jest oparty na studiach, praktyczny, praktyczny i kreatywny. Oferuje wiele różnych sposobów projektowania graficznego podczas odkrywania różnych kontekstów i formatów, w których projekt graficzny jest doświadczany. To pozwala zdecydować, jakiego rodzaju projektantem chcesz być. Będzie testować i rzucać wyzwanie tobie, aby poszerzyć twoje zrozumienie i wiedzę o tym, czym jest projekt graficzny, co może zrobić i do czego służy.

Zostanie wprowadzony typografia i układ, rysowanie jako obserwacja i rozwiązywanie problemów, tożsamość i branding, opakowanie i punkt zakupu, projektowanie wystawy, publikacja i drukowanie oraz cyfrowy obraz ruchomy. Kurs ma bogatą bazę zasobów do wykorzystania. Zazwyczaj nasi studenci pracują na komputerach Apple Mac w pracowniach komputerowych, sitodruku i drukach typograficznych w naszych Drukarniach i budują prototypy w warsztatach drewnianych i metalowych.

We współpracy z University of Derby w Wielkiej Brytanii, ten kurs pozwoli Ci zaprojektować kreatywne rozwiązania, które mogą zainspirować i przekazać cel przestrzeni. Zyskasz unikalny wgląd w połączenie przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej.

University of Derby (UoD) to ambitna, innowacyjna i nowoczesna uczelnia skupiająca się na uczeniu się w świecie rzeczywistym. Dzięki swojej reputacji w branżowych programach studiów, UoD oferuje niezrównane możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego wraz ze studiami. To zobowiązanie do uczenia się na świecie, które wyróżni cię na rynku pracy.

UoD zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej zalecanych brytyjskich uniwersytetów nowożytnych na Międzynarodowym Barometrze Studentów 2016, a 81,1% jego absolwentów z całego świata ukończyło studia lub ukończyło studia po ukończeniu studiów.

UoD zajęła 5 miejsce w rankingu International Student Center Support na świecie w International Student Barometer *, aw rankingu The Guardian University Guide 2017 w rankingu 50 najlepszych, na 48. miejscu na 119 instytucji. jakość nauczania (Times

Non-local Course Nr rej .: 252807

Co pokryjesz?

Jest to rok syntezy (wspólnego zebrania) wszystkiego, czego nauczyłeś się na kursie.

Moduły, które będziesz studiować to:

  • Negocjowane studium graficzne (40 punktów) - Zaawansowane briefy studyjne i możliwości rywalizacji negocjowane z opiekunami modułów.
  • Kultura wizualna: Extended Essay (20 punktów) - Samodzielny projekt esej, który obejmuje bieżącą debatę oraz krytyczne myślenie i analizę w ramach specjalizacji projektowania graficznego.
  • Specjalistyczna praktyka w projektowaniu graficznym (40 punktów kredytowych) - główny samozainicjowany projekt graficzny.
  • Miejsca docelowe (20 punktów) - rozwój i planowanie zatrudnienia i programu Summer Show.

Jak się nauczysz?

Nauczanie odbywa się głównie poprzez studyjne i eksperymentalne uczenie się za pomocą instrukcji projektowych. Jest to wspierane samouczkami, wykładami, seminariami, odwiedzającymi prelegentami oraz odwiedzającymi galerie i wystawy.

Rozwijając pracę projektową opartą na studiach, stworzysz także osobisty plan rozwoju, który zapewnia mapę drogową do ciągłej refleksji nad twoimi studiami, postępem i przyszłym planowaniem kariery. Moduł Professional Practice na Etapie 2 kursu pozwala ci badać obszary sektora projektowania i spotykać się z pracodawcami.

Ocena jest oparta na zajęciach, związanych z każdym modułem. Może to obejmować portfele dzieł sztuki, wystawy, szkice, materiały badawcze i podstawowe, eseje, raporty i prezentacje.

Kariera i zatrudnienie

Jako absolwent możesz pracować w studiu projektowym, freelance, kierownictwie artystycznym, redakcji, typografii, brandingu, reklamie, identyfikacji wizualnej, mediach interaktywnych, signage, doradztwie projektowym lub projektowaniu online.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 5, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
180,000 HKD
Locations
Hongkong - Hong Kong
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kwiec. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Paźdz. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą