Gra jest włączona

Czy żyjesz i oddychasz grami wideo? Przyjdź i poznaj wszystkie kluczowe aspekty tworzenia gier, programowania gier i projektowania gier od wykładowców z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży!

Ten wielokrotnie nagradzany, innowacyjny kurs zapewni Ci praktyczne doświadczenie w pracy twórczej i współpracy na czele postępu technicznego. Prawdziwe zastosowanie Twoich umiejętności jest niezbędne - będziesz mieć możliwość pracy z klientami zewnętrznymi i wydawcami gier, takimi jak Bethesda i Ubisoft.

LSBU to centrum doskonałości w zakresie badań gier wirtualnych i rozszerzonych w Londynie, a także oferuje doświadczenie programistyczne w wszechobecnej grze.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.


Dlaczego warto studiować gry w LSBU?

Ten kurs był wcześniej nazywany Kultami Gry.

Akredytacje

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Na tym kursie poznasz podstawowe umiejętności wymagane do pracy w branży gier, a także rozwijasz swoją kreatywność pod okiem ekspertów z branży gier pasjonujących się grami.

Poznasz techniczną stronę tworzenia gier i branży gier - nabywając kreatywne i organizacyjne umiejętności związane z produkcją gier i rolami przywódczymi. Możesz tworzyć gry dla szerokiej gamy platform do gier: gier komputerowych, gier zręcznościowych, konsol do gier, gier mobilnych i gier online dla wielu graczy. Zajmiemy się projektowaniem gier i poziomów, rysowaniem życia i anatomią, projektowaniem postaci, animacją, projektowaniem dźwięku, pisaniem scenariuszy, modelowaniem 3D, rejestrowaniem ruchu - wszystko to zakończy się dużym niezależnym projektem.

Metody oceny dla ogólnego kursu: 83% zajęć

1 rok

 • Projektowanie gier 2D
 • Sztuka i dźwięk
 • Gry pamięciowe (moduł teoretyczny)
 • modelowanie 3d
 • Przemysł i praktyka zawodowa
 • Branże kreatywne

Rok 2

 • Projekt historii
 • Modelowanie postaci i animacja
 • Projektowanie poziomu 3D
 • Rekreacja
 • Programowanie gier
 • Praktyki współpracy

Rok 3

 • Zaawansowany projekt gry (potrójny moduł)
 • Namacalna gra
 • Rozprawa (podwójny moduł)

Moduły są oceniane poprzez projekty indywidualne i grupowe, prace rozwojowe związane z rolami branżowymi (np. Model 3D lub skrypt gry), krytyka, prezentacje ustne i stanowiska, pisemne raporty i eseje.

Możliwość zatrudnienia

Wielka Brytania została uznana za 5. największy rynek gier wideo w 2017 roku, gdzie 32,4 milionów graczy wyda 4,2 miliarda dolarów w tym roku (Newzoo). Rozwija się również wzajemne powiązania między grami i przemysłem filmowym na całym świecie.

Ten kurs przygotuje cię do kariery związanej z designem w branży gier lub do zadań związanych z grami w powiązanych branżach, takich jak dziennikarstwo i PR. Niedawni absolwenci stali się projektantami, bohaterami i artystami zajmującymi się środowiskiem oraz scenarzystami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych absolwentach? Gry Alumnus Ari Shirazi opowiada o swojej karierze w branży gier; od bycia obskurnym maluchem do projektanta technicznego w Sony - i pracy nad najpopularniejszymi grami wideo na świecie.

Doświadczenie

Podczas kursu zachęcamy do współpracy z zewnętrznymi organizacjami zawodowymi, aby zwiększyć swój profil i zdobyć doświadczenie. Nasi studenci pracowali z TT Fusion, Crytek, THQ, Electronic Arts, Buena Vista (ramię rozwoju gry Disneya), Square Enix, Sega i PlayGen.

Jedna z grup naszych studentów pierwszego roku została zamówiona przez BBC w celu produkcji treści gier zewnętrznych. Grupa naszych studentów drugiego roku z powodzeniem została umieszczona na prestiżowym festiwalu Dare to be Digital sponsorowanym przez BBC, Channel Four, Microsoft, Electronic Arts, Scottish Executive i Rockstar.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Udogodnienia

Dedykowane studio gier, studio motion capture, zielony ekran, studio dźwiękowe, studio fotograficzne, specjalistyczne zasoby biblioteczne.

Moduły Game Design i Development są głównie nauczane w specjalistycznym studiu gier, które oferuje specjalnie zaprojektowane wysokiej klasy komputery PC i konsole do gier. Studenci mają dostęp do Game Studio poza godzinami zajęć dla gier i pracy nad projektami gier. Dużo czasu poświęcisz na planowanie, projektowanie i prototypowanie gier przy użyciu aplikacji takich jak:

 • Silnik gry Unity
 • 3D Studio Max i Maya
 • Zbrush, Adobe Photoshop
 • Motion Builder
 • Zestaw Unreal Development Kit
 • Oculus Rift SDK
 • Leap Motion VR SDK
 • Cubase, Logic, Sound Forge, Audacity, Audition i FMod.

Studio filmowe i scena dźwiękowa

Studio Filmowe to pokój o podwójnej wysokości z siatką oświetleniową, kontrolą oświetlenia DMX, zielonym tłem ekranu, klimatyzacją, zieloną przestrzenią (do makijażu i garderoby) oraz izolacją dźwiękową do wykorzystania jako scena dźwiękowa.

Studio fotograficzne

Studio fotograficzne to przestrzeń o podwójnej wysokości z siatką świetlną fotografii, klimatyzacją, zieloną przestrzenią (do makijażu i garderoby) oraz dwoma osobnymi systemami z różnymi opcjami tła (w tym winylem i papierem).

Edytowanie pakietów

Siedem zestawów montażowych idealnie nadaje się do edycji wideo, dźwięku i nagrywania szybkich podkładów głosowych. Wszystkie apartamenty są połączone siecią z ultraszybką siecią 10Gb / s, co umożliwia edycję i ocenianie, a także szybkie udostępnianie plików produkcyjnych.

Mac Lab

The Elephant Studios w LSBU Mac Lab jest wyposażony w Quad-Core i MacPros z dwoma procesorami graficznymi, dostępne dla warsztatów z multimediami cyfrowymi i bez nadzoru pracy studenckiej.

Screening Cinema

To 36-miejscowe kino ma projektor 4K i odtwarzanie dźwięku 5.1 i jest idealne do podglądu prac produkcyjnych, zanim trafią do publicznej wiadomości.

Nauczać i uczyć

Twoi wykładowcy są wiodącymi praktykami w swoich dziedzinach, więc wszystko, co robimy, jest branżowe. Inspirowanie zaproszonych gości przez wydawców, domy produkcyjne i kreatywne studia da ci dalszy wgląd w branżę i zbudujesz swoje profesjonalne połączenia.

Twoja praktyczna praca będzie wspierana przez zespół Demonstratorów Technicznych i będziesz miał dostęp do najnowocześniejszych udogodnień.

Nasze podejście opiera się na tradycjach sztuki i wzornictwa, ale jest oparte na krytycznych teoriach zaczerpniętych z ugruntowanej międzynarodowej dziedziny badań nad grami. Będziesz mógł skorzystać z dedykowanego indywidualnego poradnictwa przez naszych doświadczonych wykładowców, którzy są aktywni w badaniach nad Game Studies. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu nowatorskich badań, które pomogą rozwinąć Twój własny praktyczny i intelektualny rozwój.

Rok na korepetycje

Jako student licencjatu Arts and Creative Industries, w ciągu pierwszych trzech tygodni w LSBU otrzymasz wyznaczonego opiekuna. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Twój nauczyciel powinien być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć wizytę u osobistego opiekuna co najmniej raz w semestrze przez 30 minut w trakcie kursu. Możesz skontaktować się ze swoim opiekunem, aby uzyskać dodatkowe spotkania lub wsparcie przez e-mail.

Wymagania wstępne

2018 Taryfa

 • Poziom BCC lub;
 • BTEC National Diploma MMM lub;
 • Dostęp do kwalifikacji HE z 9 Wyróżnieniami 36 Meritum lub;
 • Ekwiwalent poziomu 3 kwalifikacji o wartości 106 punktów UCAS
 • Kandydaci muszą posiadać 5 egzaminów GCSE, w tym matematyki i angielskiego lub równoważnego (zreformowanego GCSE stopnia 4 lub wyższego)
 • Witamy kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje językowe dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.0 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 40 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 24, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 23, 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Opłata za 1 rok w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii / UE: 9250 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 23, 2019
Data końcowa
Sty 24, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sty 24, 2022