Przeczytaj oficjalny opis

Podstawowym Degree in Accounting rozpoczyna się od przygotowania zarządzania cyklem, i pozwala na specjalizację w zakresie rachunkowości w 3. roku. Szkolenie to pozwala realizować magistra rachunkowości. Kontroli, audytu i doradztwa i / lub przygotowanie audytu lub nawet coachingu i doradztwa biznesowego funkcji.

licencji liczona

Licencja na zarządzanie - specjalności rachunkowości daje ogólną wiedzę na temat zarządzania, koncepcji prawa, ekonomii ... zrozumieć i przeanalizować funkcjonowanie przedsiębiorstw i organizacji. Będziesz Specjalizujemy się w handlu przez pierwsze szkolenie teoretyczne prowadzone przez naukowców, ale także praktyczne z księgowych reputacji. Moduły specjalne i specjalistyczne certyfikaty: Wprowadzenie do modułu SAP CO w kontroli zarządczej, audytu wewnętrznego ... przygotuje Cię konkretnych spraw w zakresie rachunkowości, audytu i konsultingu.

Dzięki tej licencji, można realizować Master CCA przygotowuje ogólnopolski konkurs audytu CES lub zajmują stanowiska kierownicze i doradcze w oddziałach firm lub spędzić niezbędne certyfikatami CO / FI SAP stać się ekspertem ...

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 4 więcej kursów w UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa