Cytat Bachelorstudies.com a my odstąpić swoje opłaty za zgłoszenie!

Bachelor of Arts in Business Administration wyróżnia się międzynarodowym naciskiem. Zgodnie z tradycją amerykańskiej edukacji biznesowej, Program zapewnia studentom z różnych środowisk kulturowych i edukacyjnych z trudnym programem nauczania biznesu w kontekście dynamicznym środowisku uczenia się. Wymagane kursy są zrównoważone między teoretyczną i praktyczną. Małe klasy pozwalają większość kursów wyższego poziomu, aby skoncentrować się na aktywnej nauki poprzez klasowej dyskusji i pracy zespołowej. Wszystkie kursy podkreślić znaczenie jasnej i rzetelnej komunikacji, projektów zarówno pisemnych i ustnych, i wymagają, raportów, prezentacji i / lub formalnych.

Ostateczny przebieg programu biznesu jest oczywiście zwieńczeniem w zarządzaniu strategicznym. Ten kurs jest podejmowana przez uczniów w ich ostatnim roku, aby uwzględnić zasady, koncepcje i techniki opracowane w poprzednich kursów podstawowych. W trakcie tego kursu studenci zbadać problemy dotyczące zarządzania strategicznego przedsiębiorstw konkurujących w środowisku globalnym. Zarządzanie strategiczne szeroko wykorzystują metody studium przypadku nauczania.

Wymagania dotyczące stopnia

  • Wymagania dotyczące biegłości Uniwersytetu języka angielskiego, matematyki i języka obcego.
  • Ogólne wymagania dystrybucyjne Uniwersytetu w języku angielskim, Matematyki i Informatyki, Nauk Społecznych, Humanistycznych i Sztuk Pięknych. (Wymóg Matematyka i nauki zostaną spełnione przez ukończenie kursów w C).
  • Dodatkowe wymagania dla Business dur (3 kursy) 1. CS 110 mikrokomputerowe Aplikacje 2. Rachunek I MA 198 MA 208 Statystyki 3. I

Podstawy programowej


1. BUS 220 (dawniej BA360) Business Communications
2. EC 201 Podstawy mikroekonomii
3. EC 202 Podstawy makroekonomii
4. FIN 201 (dawniej BA 201) Rachunkowość finansowa
5. FIN 202 (dawniej BA202) Rachunkowość zarządcza
6. FIN 301 (dawniej BA 311) Finanse
7. LAW 219 (dawniej BA219) Otoczenie prawne Biznesu
8. MGT 301 (dawniej BA302) zasady zarządzania
9. MGT 310 (dawniej BA304) Organizational Behavior
10. MGT 330 (dawniej BA310) Operations Management
11. MGT 498 (dawniej BA405) Zarządzanie strategiczne
12. MKT 301 (dawniej BA301) Podstawy marketingu


Uniwersytet wymaga całkowitą minimalną średnią ocen 2,00 we wszystkich kursach podjętych na Uniwersytecie, z nie więcej niż dwa stopnie niższa niż C- w kursów podstawowych.

Główne Fakultety


Cztery dodatkowe kursy z następujących: kursy biznesowe, górna górna podział podział kursów WE, MA209 Statystyki II, MA299 Rachunek II, CS 310 Zarządzanie Systemami Informatycznymi.

Stężenia


Studenci na kierunku Business Administration może wybrać pole koncentracji. Koncentracja składa się z co najmniej trzech głównych zajęć w tej samej dyscyplinie. Dział oferuje stężenia w finanse, International Business, Legal Studies, zarządzania i marketingu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w John Cabot University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,170 EUR
- Jeden kurs; 3170 € - dwa kursy
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa