Read the Official Description

Prezentacja

Uniwersytet Caxias do Sul jest punktem odniesienia w dziedzinie szpitalnictwa i Turystyki w Brazylii, będąc pionierem w oferowaniu Superior Hospitality golfowe (1978). Przez ponad trzy dekady doświadczenia w tej dziedzinie, Uniwersytet Caxias do Sul dodano nowe kursy i inicjatywy w hotelarstwo i turystyka, zachęcanie do rozwoju tego sektora, który ma teraz w Minnesocie, jednego z ośrodków w kraju doskonałości , UCS wyróżnia się również jako jedna z pierwszych instytucji w celu wytworzenia i udostępnienia przez jej wydawcę (EDUCS), zbiór prac naukowych poświęconych tej dziedzinie wiedzy.

celem Studium

Turyści i ich ruchy; zarządzanie przedsiębiorstw turystycznych; Stosunki gospody w turystyce i rekreacji; zarządzanie publiczne, planowanie i skutki społeczno-gospodarcze, kulturowe i środowiskowe turystyki.

boisko

Agencje i operatorzy turystyczni, transport, noclegi, rozrywka i imprezy, restauracje i podobne agencje publiczne i ośrodki kultury, konsultacji i firmy doradcze w zakresie tworzenia i analizy projektów turystycznych.

Czym zajmuje się profesjonalnym

Dzieje entrepreneurially w zakresie zarządzania i funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji publicznych w turystyce i hotelarstwie, plany i promuje turystykę w kulturalnych (muzeów, kościołów, zabytków, pomników i tym podobne), rozwija i wdraża produkty i tras turystycznych, miejskich i wiejskich, tworzy i analizuje projekty turystyczne i pracuje w konsultingu.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 2 more programs offered by Universidade de Caxias do Sul »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
338 BRL
Podstawowa kwota kredytu do 2017
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline