BA w Global Business Management

Informacje ogólne

Opis programu

BHMS, Biznes

Program BA w Global Business Management zapewnia uczniom kwalifikacje akademickie i zestaw umiejętności, które są atrakcyjne dla potencjalnych pracodawców, w szerokim zakresie globalnych sektorów biznesowych w takich dziedzinach, jak sprzedaż międzynarodowa i marketing; finanse i kontrolowanie; Bankowość; zasoby ludzkie. Absolwenci mogą zostać uznanymi menedżerami w obszarach zarządzania operacjami, zarządzania łańcuchem dostaw i stanowiskami administracyjnymi w rządzie i organizacjach pozarządowych.

Program wykorzystuje szereg metod nauczania w celu ułatwienia nauki. Podstawowa wiedza jest objęta wykładami i samouczkami, wspieranymi przez lekturę z przewodnikiem i dodatkowe materiały na wirtualnej tablicy kampusu. Szczególną uwagę zwraca się na stosowanie najbardziej efektywnych metod nauczania i oceny dla każdego modułu.

Czas trwania: 3 lata

Wymagania wstępne

  • Minimum 17 lat
  • Ukończony dyplom szkoły średniej (minimum 11 lat)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie równym IELTS 5.0

Dla tych, którzy nie spełniają angielskich wymagań, oferujemy 10-tygodniowy program University English Foundation, który jest intensywnym kursem przeznaczonym dla studentów z branży gastronomicznej i gastronomicznej - na studiach licencjackich lub podyplomowych.

Cel programu

Program BA Global Business Management zapewnia studentom kwalifikacje akademickie, które są atrakcyjne dla potencjalnych pracodawców; umiejętności i umiejętności wejścia do świata pracy; oraz "skrzynkę narzędziową", którą można zastosować w wielu międzynarodowych karierach biznesowych.

Kurs wykorzystuje szereg metod nauczania w celu ułatwienia uczenia się, takich jak projekty par i grup, indywidualne badania i raporty, a także wyjazdy studyjne. Podstawowa wiedza jest objęta wykładami i samouczkami, wspieranymi przez lekturę z przewodnikiem i dodatkowe materiały na wirtualnym kampusie Uniwersytetu.

Zawartość kursu

Studenci, którzy wcześniej nie uczyli się języka niemieckiego i którzy chcą podjąć staż w Szwajcarii, będą musieli wziąć udział w zajęciach z języka niemieckiego w uzupełnieniu do wyżej wymienionego programu studiów.

International Graduate Placement

Absolwenci, którzy zarządzali w okresie studiów, aby zbudować sprawdzone osiągnięcia w branży, są gotowi na kolejny międzynarodowy etap kariery. Studenci mogą się do tego przygotować, współpracując z BHMS Graduate Placement Manager i / lub renomowanymi agencjami, które mają doświadczenie na swoich lokalnych rynkach.

Opłaty agencyjne obejmują poszukiwanie pracy i pomoc w przygotowaniu obszernej dokumentacji dotyczącej zatrudnienia oraz pomocy przy składaniu wniosków wizowych. BHMS przygotowuje i wspiera studentów w ich kontaktach z tymi agencjami, w tym przygotowuje się do rozmów telefonicznych, produkcji profesjonalnych życiorysów i promowania umiejętności potrzebnych do pomyślnego zabezpieczenia międzynarodowego stażu, które może prowadzić do znaczącej kariery zawodowej

Lokalizacja

Lucerna, Szwajcaria

Spożycie

8 wartości spożycia rocznie: styczeń, luty, kwiecień, maj, lipiec, sierpień, październik i listopad. Skontaktuj się z biurem wstępnym BHMS, aby uzyskać kolejną możliwość przyjęcia.

Wakacje

Są zaplanowane zgodnie z planem wakacyjnym BHMS i można je pobrać ze strony internetowej BHMS pod "Kalendarze szkolne".

Czasy kursu

Kursy akademickie odbywają się:

Od poniedziałku do piątku od 09:00 do 12:00 i od 14:00 do 17:00.

Kursy zawodowe odbywają się:

Od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:30.

Każdemu studentowi zapewnia się co najmniej 2 bezpłatne dni w tygodniu na samodzielną naukę.

Każdy moduł akademicki składa się z 60 lekcji wykładów i korepetycji w okresie 20 tygodni plus 30 godzin ukierunkowanych badań oraz 60 godzin samodzielnej nauki.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Pokaż mniej