TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE W JĘZYKU WŁOSKIM.

Projektant wnętrz pracuje nad projektami projektowymi w różnych środowiskach: przede wszystkim w domowym gospodarstwie domowym, w prywatnych i zbiorowych pomieszczeniach mieszkalnych, w przestrzeniach publicznych (lotniska, porty, stacje), w obszarach usług publicznych (banki, urzędy pocztowe, szpitale, szkoły, muzea i przestrzenie wystawiennicze); miejsca dla konsumentów (sklepy, bary, hotele) i wreszcie otwarte przestrzenie (place, dziedzińce i place zabaw).

Profesjonalne profile: Potencjał zawodowy projektanta wnętrz obejmuje: projektowanie systemów mebli; Dekorowanie wnętrz domu; wewnętrzne przestrzenie publiczne poświęcone ośrodkom społecznym, kulturalnym, edukacyjnym, opiekuńczym i hotelarskim; meble miejskie, przygotowanie targów i wydarzeń czasowych; projekt wystawy. Projektant wnętrz może również zaproponować pracę jako generalny projektant, projektant CAD wnętrz lub jako technik w fizycznym i wirtualnym modelowaniu przestrzeni.

Kontekst - Kurs bada włoskie myślenie o projektowaniu, które jest powszechnie uznane za generowanie projektów z unikalną duszą, łącząc emocje i percepcje ze sztywnym układem funkcjonalnym. Uczniowie zaczynają wchodzić w interakcje z włoskim systemem projektowania, czerpiąc inspirujące inspiracje od firm i projektantów. Kurs uczy, jak zostać Projektantem pracującym dla przyszłości, która bardziej szanuje ludzi i naturę.

Metodologia i struktura - ta Pathway edukacyjna wprowadza studentów w zawód zapewniający szeroki zakres kompetencji: kulturalny, instrumentalny i metodologiczny. Bada elementy kulturowe charakteryzujące design, architekturę, sztukę, socjologię i antropologię. Wprowadza się także marketing, aby wyjaśnić, jak analizować wartości marki i pozycjonowanie na rynku oraz jak interpretować i przewidywać trendy.

Uczestnicy nabywają silną metodologię projektowania, która umożliwia strategiczne myślenie projektowe, dzięki czemu uczą się poprawiać psychofizyczne dobre samopoczucie dzięki świadomemu użyciu materiałów, kolorów, wykończeń i światła. Następnie otrzymują ekspresywne instrumenty do opracowania projektu i mówią o nim: darmowy rysunek, oprogramowanie do modelowania 3D, renderingi i modele.

Metodologia edukacyjna IED opiera się na wykładach, warsztatach i ćwiczeniach praktycznych . Koncentruje się na prawdziwych doświadczeniach, w tym kilku wizytach, spotkaniach i projektach we współpracy z wybitnymi firmami i instytucjami, takimi jak Hotel Bauer i Kolekcja Peggy Guggenheim w Wenecji, by wspomnieć tylko o dwóch, które wzięły udział w poprzednich edycjach kursu.

Program prowadzony przez:
Włoski

Zobacz 3 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Venice »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
17,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa