TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE W JĘZYKU WŁOSKIM.

Trzyletnie szkolenie z zakresu projektowania mediów przygotowuje specjalistów zdolnych do odkrywania i tworzenia nowych podejść do mediów cyfrowych i tradycyjnych oraz do koordynowania wszystkich etapów projektowania i produkcji instrumentów medialnych.

Dzięki silnym umiejętnościom technicznym uczniowie mogą używać różnych kreatywnych języków, zarządzać obrazami, filmami, dźwiękami i wiadomościami. Zajmują się projektowaniem graficznym i wideo, narracją multimedialną, projektowaniem rozrywki, projektowaniem stron internetowych i stron internetowych, rozwojem aplikacji mobilnej, tworzeniem grafik dla sieci społecznościowych oraz realizacją interaktywnych doświadczeń.

Możliwości zawodowe - specjaliści od komunikacji cyfrowej, eksperci od interakcji z mediami i niekonwencjonalnego marketingu. Artyści cyfrowi 2D i 3D, producenci treści edukacyjnych, filmów wideo, animacji ruchomych i interfejsów do rzeczywistości wirtualnej, realistycznej rzeczywistości i interaktywnych instalacji.

Kontekst profesjonalny dla projektantów mediów dotyczy waloryzacji produktów i usług dla firm i jest znacznie rozszerzony: agencje rozwoju komunikacji i treści interaktywne, domy produkcyjne, zintegrowane studia graficzne, gry cyfrowe lub aplikacje - wydawcy, komunikacja, rozrywka i informacje firmy dystrybucyjne i interaktywny projekt produktu.

Metodologia i struktura - ta Pathway edukacyjna zapewnia kompetencje projektowe i techniczno-praktyczne. Studenci zdobywają solidną wiedzę z różnych mediów i uczą się zarządzania złożonymi projektami komunikacji cyfrowej.

Pierwszy rok ma podejście przygotowawcze, zapewniające podstawy metodologiczne i pojęcia techniczne niezbędne do pomyślnego zarządzania projektem multimedialnym, od koncepcji do praktycznej realizacji.

Kursy teoretyczne pozwalają na interpretację i kodyfikację języków komunikacji wirtualnej, sztuki współczesnej i kina, a podczas zajęć praktycznych uczą się technik fotograficznych i wideo, wykorzystania oprogramowania do opracowywania obrazów, layoutów i spersonalizowanych stron internetowych.

Drugi rok zajmuje się projektowaniem i realizacją produktu multimedialnego, eksperymentując z wszystkimi możliwymi aplikacjami, takimi jak użyteczność, interfejsy, oprogramowanie graficzne i programowanie. Projekty projektowe koncentrują się na następujących tematach: nowe interakcje z mediami, komunikacja internetowa, systemy interaktywne i marketing sieciowy.

Trzeci rok poświęcony jest dogłębnej analizie i sfinalizowaniu produktu multimedialnego, którego uczniowie proszeni są o zarządzanie w autonomii, od projektowania w różnych mediach po przekazanie informacji o projekcie, dokonując wyboru projektu zgodnego z celami.

Program prowadzony przez:
Włoski

Zobacz 3 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Venice »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
17,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa