close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Bangladesz kawalerów oferty.

Bachelor of Arts (BA) jest stopień, który podany jest do studentów, którzy ukończyli program, trzy lub cztery lata na uniwersytecie lub w innej instytucji edukacyjnej. To honoruje skoncentrowane badania i specjalistycznej wiedzy na temat.Bangladesz ma regulującej uprawnienia nazwie uczelni przyznaje komisja Bangladeszu, który nadzoruje 34 uniwersytetów publicznych i 60 prywatnych uczelni… Czytaj więcej

Bachelor of Arts (BA) jest stopień, który podany jest do studentów, którzy ukończyli program, trzy lub cztery lata na uniwersytecie lub w innej instytucji edukacyjnej. To honoruje skoncentrowane badania i specjalistycznej wiedzy na temat.

Bangladesz ma regulującej uprawnienia nazwie uczelni przyznaje komisja Bangladeszu, który nadzoruje 34 uniwersytetów publicznych i 60 prywatnych uczelni wyższych. It 's głównym celem jest zapewnienie, że instytucje edukacyjne zapewnić jakość kształcenia. Zapewniają także, że kultura studenta jest respektowane we wszystkich szkół wyższych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Bangladesz. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Bangladesz tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Bangladeszu
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Larnaca College
Dhaka, Bangladesz +2 Więcej

Larnaka College School of Business kształci osoby w administracji biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem na poziomie uniwersyteckim.

Larnaka College School of Business kształci osoby w administracji biznesu i zarządzania przedsiębiorstwem na poziomie uniwersyteckim. -
BA
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
Larnaca College
Dhaka, Bangladesz +2 Więcej

Jest wspaniałą okazją, aby połączyć swoje studia w Hospitality Management ze studiów i kariery naciskiem na Hotelarstwa.

Jest wspaniałą okazją, aby połączyć swoje studia w Hospitality Management ze studiów i kariery naciskiem na Hotelarstwa. -
BA
Studia dzienne
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia