$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjata of Arts, znany również jako BA, jest doskonałym sposobem dla studentów, aby zwiększyć głębokość ich zrozumienia na dany temat. Generalnie wymagając od trzech do pięciu lat, aby zakończyć ten rodzaj szkolnictwa wyższego jest doskonałym wyborem dla tych, którzy ukończyli szkołę średnią. Można się zastanawiać: "Co to jest BA inżynierii architektury" Tego typu pr… Czytaj więcej

Licencjata of Arts, znany również jako BA, jest doskonałym sposobem dla studentów, aby zwiększyć głębokość ich zrozumienia na dany temat. Generalnie wymagając od trzech do pięciu lat, aby zakończyć ten rodzaj szkolnictwa wyższego jest doskonałym wyborem dla tych, którzy ukończyli szkołę średnią.

Można się zastanawiać: "Co to jest BA inżynierii architektury" Tego typu program kształci studentów na temat w jaki sposób zasady techniki mogą być stosowane do projektowania i budowy wielu budynków. Stopień ten ma na celu pomóc uczyć studentów o tym, jak roboty inżynieryjne, a także o mechanicznych i strukturalnych aspektów tej dziedzinie. Obejmuje ona również zasady i teorii architektury i wzornictwa. Uczniowie mogą dowiedzieć się o wszystko, od materiałów do ograniczeń środowiskowych budowy.

Ci, którzy zapiszą się w jednym z tych programów można znaleźć wiele korzyści, począwszy od zwiększenia umiejętności krytycznego myślenia do poprawy zdolności rozwiązywania problemów. Dodatkowo stopień jak to jest niezwykle przydatne przy szukaniu zatrudnienia, ponieważ może zapewnić przewagę w coraz bardziej zatłoczonym rynku pracy.

Koszt zdobywając tytuł inżyniera architektury może zależeć od tego wszystkiego, od lokalizacji instytucji do osobistej sytuacji finansowej studenta. Pamiętaj, aby skontaktować się ze szkołą swojego wyboru, aby otrzymać aktualne informacje finansowe.

Wiele karier mogą być realizowane z jednego z tych stopni. Studenci mogą skończyć pracę w branży architekturze pracowników dużych firm projektowych; mogą również służyć jako inżynierów dla firm budowlanych. Mogą pracować jako analityków, konsultantów, a nawet nauczycieli do szerokiej gamy różnych organizacji w krajach na całym świecie.Możliwości kariery dla tego stopnia są bardzo rozległe.

Jeśli jesteś gotowy, aby realizować jeden z tych programów, jesteśmy gotowi pomóc. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Scripps College
Claremont, Stany Zjednoczone

Scripps oferuje możliwość połączenia tytułu licencjata ze stopniem licencjata w dziedzinie inżynierii, w tym umowy z Columbia University i Harvey Mudd College. Proszę zapoznać ... +

Scripps oferuje możliwość połączenia tytułu licencjata ze stopniem licencjata w dziedzinie inżynierii, w tym umowy z Columbia University i Harvey Mudd College. Proszę zapoznać się z wymaganiami technicznymi w części Science in the Courses. -
BA
Język angielski
Ośrodek kształcenia