$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Często stosowany jako odskoczni do absolwentów programu, Bachelor of Arts jest licencjat, która obejmuje elementy sztuk wyzwolonych. Może obejmować szeroki zakres tematów, a to często wiąże się kształcenie ogólne, poza określonym kierunku studiów. Co to jest BA w budownictwie? Jest to program, który koncentruje się na inżynierii projektowania projektów na dużą skalę. Wszystk… Czytaj więcej

Często stosowany jako odskoczni do absolwentów programu, Bachelor of Arts jest licencjat, która obejmuje elementy sztuk wyzwolonych. Może obejmować szeroki zakres tematów, a to często wiąże się kształcenie ogólne, poza określonym kierunku studiów.

Co to jest BA w budownictwie? Jest to program, który koncentruje się na inżynierii projektowania projektów na dużą skalę. Wszystkie mosty, drogi i tunele budowane są na licencji Creative kierunkiem inżyniera. Przykładem typowego kursu inżynieryjnego jest klasa o podstawach mechaniki płynów, które obejmuje podstawy teoretyczne, jak i praktyczne zastosowanie zachowania płynów. Kursy w hydrologii, wytrzymałość materiałów, stal, beton, oraz systemy transportu są także wspólne. W ramach zajęć, uczniowie uczęszczają laboratoria oraz wykłady.

Korzyści z uzyskania stopnia w zakresie inżynierii lądowej są ogromne, ponieważ badania materiałów, które znajdują się wszyscy studenci na całym świecie. Istnieje na całym świecie możliwości pracy z ziemią, piaskiem i zbiorniki wodne.

Koszt zdobywając tytuł licencjata w budownictwie zależy od uczelni, który wybrać. To jest dobry pomysł, aby zbadać wszystkie opcje i kontakt szkoły indywidualnie o wszelkich kwestiach finansowych, które masz.

Na wydziale Inżynierii Lądowej, możesz spodziewać się karierę w inżynierii lub w dziedzinie pokrewnej. Można pracować w budownictwie, na przykład, ale może być również w stanie kontynuować karierę w naukach politycznych, biznesowych lub ekonomicznych, wśród innych obszarach, w zależności od potrzeb rynkowych zdolności inżynierskich. Biegła znajomość matematyki, statystyki, fizyki i chemii są pożądane umiejętności w wielu dziedzinach. Umiejętności i wiedza, które uzyskują od stopnia będzie korzystne w niemal każdej kariery, że będziesz szukać.

Na niektórych uczelniach, zajęć, że uczniowie w trakcie realizacji licencjat często może być w trybie online. To może zaoferować większą elastyczność. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Scripps College
Claremont, Stany Zjednoczone

Scripps oferuje możliwość połączenia tytułu licencjata ze stopniem licencjata w dziedzinie inżynierii, w tym umowy z Columbia University i Harvey Mudd College. Proszę zapoznać ... +

Scripps oferuje możliwość połączenia tytułu licencjata ze stopniem licencjata w dziedzinie inżynierii, w tym umowy z Columbia University i Harvey Mudd College. Proszę zapoznać się z wymaganiami technicznymi w części Science in the Courses. -
BA
Język angielski
Ośrodek kształcenia