$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dyplom licencjata to czteroletnie studia licencjackie, chociaż może zakończyć naukę w dowolnym miejscu od trzech do siedmiu lat. Licencjat zwykle zajmuje się sztuką liberalną, naukami lub obydwoma. Czym jest BA w dziedzinie nauk o pożarach? To pole pracy wychodzi poza tradycyjne obowiązki strażaka. Studenci nauki pożarowej są wprowadzani do wiedzy wymaganej do edukowania opinii publ… Czytaj więcej

Dyplom licencjata to czteroletnie studia licencjackie, chociaż może zakończyć naukę w dowolnym miejscu od trzech do siedmiu lat. Licencjat zwykle zajmuje się sztuką liberalną, naukami lub obydwoma.

Czym jest BA w dziedzinie nauk o pożarach? To pole pracy wychodzi poza tradycyjne obowiązki strażaka. Studenci nauki pożarowej są wprowadzani do wiedzy wymaganej do edukowania opinii publicznej o bezpieczeństwie, rozpowszechniania wiedzy na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego w otoczeniu społeczności i przeprowadzania inspekcji pożarowych, między innymi. Ponieważ strażacy są zazwyczaj pierwszymi respondentami, uczniowie są przeszkoleni w zakresie EMT i paramedycznych. To skomplikowane pole wzrosło w rzeczywistości do badań nad niebezpiecznymi materiałami i sposobów ratowania ludzi przed wieloma sytuacjami.

Jeśli chcesz trenować jako prawdziwego bohatera życia, nauki pożarowe to świetne pole do prowadzenia. Oprócz walki z ogniem, uczniowie uczą się komunikować się dobrze z ludźmi z różnych dziedzin życia.Edukacja i edukacja społeczna to znaczna część tej dziedziny nauki. Studenci uczą się sposobów stać się aktywną częścią społeczeństwa. To również czas poza pracą.

W zależności od tego, czy podejmujesz bardziej tradycyjną trasę na terenie kampusu, czy wybierzesz zarobek w internecie, dostępne jest niedrogie podejście do zabezpieczenia BA w dziedzinie nauk o pożarach. Koszty różnią się w zależności od programu i lokalizacji.

Wielu absolwentów z wykształcenia w zakresie nauk o pożarach ma wizje stawania się heroicznymi strażakami. Chociaż jest to tradycyjna trasa, istnieją inne możliwości. Licencjat z zakresu nauk o pożarach przygotowuje studentów do kariery w nagłych wypadkach, oddziałach policji i sądownictwie. Program zajęć w różnych szkołach różni się w poszczególnych szkołach. Niektóre opcje kariery wymagają szkoleń w określonych dziedzinach, takich jak dochodzenia w sprawach karnych czy wyższe stopnie naukowe. Jeśli chcesz wejść w pole inne niż strażak, upewnij się, że wybrany program obsługuje takie odchylenie.

Istnieje wiele możliwości zdobycia nauki o pożarach. Stopnie online stają się coraz popularniejsze i pozwalają na bardziej elastyczny harmonogram. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
East Georgia State College
Swainsboro, Stany Zjednoczone

East Georgia State College to świetne miejsce do kontynuowania studiów w administracji służb przeciwpożarowych i ratunkowych. Tutaj znajdziesz: Świetny wydział, taki jak Bever ... +

East Georgia State College to świetne miejsce do kontynuowania studiów w administracji służb przeciwpożarowych i ratunkowych. Tutaj znajdziesz: Świetny wydział, taki jak Beverley Walker, były porucznik straży pożarnej z 25-letnim doświadczeniem w straży pożarnej i ratownictwie, a także wieloletni instruktor i trener w Gruzji i National Fire Academy. Środowisko uczenia się online, aby sprostać złożonym wymaganiom harmonogramu służb ratunkowych i aspirujących specjalistów zarządzania publicznego. Niedrogi sposób na kontynuowanie studiów, z rozsądnym czesnym, hojną dostępnością pomocy finansowej i dostępem do korzyści ze stypendium HOPE. Połączenie trudnych zajęć z administracji straży pożarnej i służb ratowniczych, zarządzania publicznego, zachowań organizacyjnych i rozwoju zawodowego, aby przygotować Cię do roli przywódczej w administracji i zarządzaniu organizacją służb ratowniczych. -
BA
Język angielski
Ośrodek kształcenia