Filter
Bachelor of Arts
Kolumbia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kolumbia kawalerów oferty.

Bachelor of Arts (BA) jest stopień nagrodzony studentom kończącym licencjackich program, który zwykle trwa cztery lata. Ten typ stopnia można skupić się na ścisłych, humanistycznych lub mieszaniny dwóch. 

Kolumbia, oficjalnie Republika Kolumbii, jest jednolita republika konstytucyjna obejmuje trzydzieści dwa wydziały.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kolumbia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kolumbia tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej
BA
Inne możliwe programy w Ameryce Południowej

Wyniki wyszukiwania

Anderson University South Carolina

Stopień Badania chrześcijańskich zapewnia solidne przygotowanie do dorosłych studentów poszukujących kariery w kościele lub parachurch ministerstwa. ... [+]

Bachelor of Studiów chrześcijańskich

Bachelor of Studiów chrześcijańskich (licencjat) stopnia w Anderson University jest przeznaczony dla osób obecnie pracujących w służbie tych, którzy chcą rozpocząć karierę w służbie w pełnym wymiarze godzin, lub tych, którzy po prostu chcą pogłębić swoją wiedzę na temat Biblii, teologii i Ministerstwo chrześcijańskiej.

Dlaczego Christian Studia?

Z BCS, będziesz cieszyć się na kursy znaczące w studia biblijne i teologiczne oraz praktyczne kursy ministerstwa. Wielu przywódców kościelnych i Ministerstwo wyraziło pragnienie stopnia, że ​​oferuje równowagę i szkolenia praktycznego posługi teologicznej. UA Bachelor of Studies chrześcijańskie został zaprojektowany, aby zapewnić studentom praktycznej posługi szkolenia niedostępnego w większości programów teologicznych i duszpasterskich. ... [-]

Kolumbia Ibagué
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku