Filter
Bachelor of Arts
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

BA (Bachelor of Arts) to popularny program studiów, które mogą być realizowane w wielu różnych dziedzinach. Absolwenci mogą albo karierę lub kontynuować swoją edukację, aby uzyskać stopień naukowy magistra lub doktora.

Być może zastanawiasz się, co to jest BA w kosmetologii? Program ten przeznaczony jest dla tych, którzy chcą rozwijać umiejętności związane z leczeniem kosmetycznym. Nie tylko studenci wykorzystać swoje talenty upiększania, ale wiele programów będzie również oferować zajęcia w biznesie, takich jak relacje międzyludzkie, komunikacji i marketingu. Po ukończeniu studiów, ludzie zwykle wiedzą, jak wykorzystać najnowsze technologie, aby wyeliminować wady skóry i ciała, utrzymania zdrowego ciała i skóry twarzy, i podkreślają atrakcyjne cechy.

Studenci, którzy realizują tę korzyść program w różny sposób. Uroda i zdrowie skóry zawsze będzie priorytetem dla wielu ludzi, więc na rynku pracy powinna być korzystna.W programie BA, studenci są również wprowadzone do zasad biznesowych, co pozwala na znacznie więcej możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania finansowe związane z zarabianiem na stopień w kosmetologii będą się różnić od jednego miejsca do drugiego. Czynniki związane obejmują lokalizację szkoły i długości programu. Osoby, które są zainteresowane w realizacji tej ścieżki edukacyjne powinny badać szkół i nazwać je bezpośrednio, czy opłaty czesnego i dopasować ich budżetu.

Po ukończeniu studiów, studenci będą mieć wiele umiejętności, które przygotują ich do pracy w salonach kosmetycznych, klinikach kosmetologii estetycznej różnych organizacji w przemyśle kosmetycznym i fotograficznych i filmowych studiów. Osoby, które chcą zbadać skórę głębiej może chcieć kontynuować naukę do pracy w dermatologii lub powiązanej branży. Wielu absolwentów otwierają własne salony lub prywatnych przedsiębiorców do samodzielnej pracy.

Rozpocznij poszukiwania i porównywania szkół stosując naszą obszerną bazę danych online. Od teraz szukać swojego programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem Dopuszczenie szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Kosmetologia

Canadian Mennonite University

Czy śpiewanie "This Little Light of Mine" naprawdę pomóc ktoś ponownie nauczyć się mówić, po postrzelony w głowę przez obszar Broca? Jak muzyka może interwencje oparte na ... [+]

Czy śpiewanie "This Little Light of Mine" naprawdę pomóc ktoś ponownie nauczyć się mówić, po postrzelony w głowę przez obszar Broca? Jak muzyka może interwencje oparte na poprawę funkcjonowania i jakości życia pacjentów cierpiących na chorobę Alzheimera? Muzyka mogłaby być realną alternatywą dla leków lub innych rodzajów terapii w leczeniu zaburzeń nastroju? Jak muzyka wpływa na rozwój u dzieci?

Jeśli którekolwiek z tych pytań Cię zainteresować, rozważyć zapisanie w programie muzykoterapii CMU jest, akredytowane przez Stowarzyszenie Canadian dla Muzykoterapii (CAMT).

Program ten jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych karierą w muzykoterapii. Muzykoterapeuci używać muzyki w umiejętny, systematyczny sposób do promowania pozytywnych zmian w psychicznej, fizycznej, emocjonalnej lub duchowej funkcjonowania jednostek i grup. Możliwości zatrudnienia dla terapeutów muzycznych istnieje w ośrodkach zdrowia psychicznego, domach opieki, szpitalach, szkołach, domach grupowych, oraz wiele innych ustawień. Jak dobrze, wielu terapeutów muzyki rozwijać własne prywatne praktyki. Oczekuje się, że terapeuci Muzyka należy spełnić i wszechstronnych muzyków z solidnych podstaw w badaniu prawidłowego i nieprawidłowego rozwoju człowieka, w uzupełnieniu do ich umiejętności muzykoterapii. Ponad i poza umiejętności i technik muzykoterapii, studenci CMU uzyskać zrozumienie duchowości, etyki i doradztwa, bezcenne do kariery w jakiejkolwiek opieki zawodu.... [-]

Kanada Winnipeg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Somerset College

Chcesz być profesjonalny make-up artist, pracując w takich miejscach jak English National Opera i teatrów na West Endzie, czy BBC i ITV, a na dużych produkcjach filmowych ... [+]

Opis przedmiotu

Chcesz być profesjonalny make-up artist, pracując w takich miejscach jak English National Opera i teatrów na West Endzie, czy BBC i ITV, a na dużych produkcjach filmowych z reżyserami takimi jak Steven Spielberg, Tima Burtona i Danny Boyle?

To jest dokładnie to, co nasi absolwenci przeszli do osiągnięcia, a wraz z tym oczywiście pod pasem, jest szansa, aby to samo.

Ten unikalny program pozwoli Ci:

Dogłębne zrozumienie medialnego makijażu branży. Wgląd w roli wizażystów w stosunku do sceny, filmu, telewizji i prasy oraz mody pędów promocyjnych. Umiejętności i twórczy talent do korzystania makijaż do wyrażania emocji, przekształcić miny i charakteru. Umiejętności techniczne i artystyczne dla kompletnych makijażu przemian. Umiejętności badawcze wymagane w celu zapewnienia jakości i dokładności postaci portretu. Umiejętności w dziedzinie pracy włosów, rozwój postaci, malowanie ciała, sztuczny (WIG-making) i protetyki. Kompleksowa oferta pracy, aby pokazać potencjalnym pracodawcom. Okazja do podjęcia kształcenia w miejscu pracy i projektów na żywo w świecie mediów. Nauczanie i ocena ... [-]
Wielka Brytania Taunton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Manchester College

Program ma na celu zapewnienie studentom, którzy pomyślnie ukończyli stopień Fundacji lub podobny kurs makijażu, możliwość uzyskania nagrodę dyplom z wyróżnieniem. ... [+]

Co Make-up Artistry & Effects (Efekty specjalne ścieżki i drogi mody i mediów) Oczywiście o?

Program ma na celu zapewnienie studentom, którzy pomyślnie ukończyli stopień Fundacji lub podobny kurs makijażu, możliwość uzyskania nagrodę dyplom z wyróżnieniem.

Kurs składa się z wielu modułów podstawowych mające na celu dalsze rozszerzenie kluczowych umiejętności, atrybuty i rozwijać umiejętności techniczne w sztuce makijażu transformacji. Moduły te są uzupełniane przez specjalistyczne moduły mody i mediów.

Kurs ma na celu tworzenie profesjonalnych wizażystów, którzy są wyposażone we wszystkie umiejętności do przystosowania i reagowania na trudnych wymagań branży makijażu. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku