BACHELORSTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat (Bachelor of Arts) jest licencjat, który przygotowuje studentów do kariery w wybranym kierunku studiów. W zależności od szkoły i programu, BA może być zazwyczaj uzyskane w trzech do pięciu lat.

Studenci, którzy studiują profesjonalnej rachunkowości będą narażone na wiele różnych tematów związanych z finansami. W zależności od programu, mogą one obejmować rewizji finansowej, matematyki stosowanej, statystyki ekonomiczne, etyki biznesu, rynków finansowych, podatki, marketing, logistykę i rachunkowości zarządczej.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

2 Wyniki z Księgowość zawodowa Filter

BA Honours Accounting and Finance

Middlesex University Dubai
BA
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

You will gain advanced theoretical and practical knowledge of accounting and finance and learn to understand management concepts within an international business context. BA H ...

Czytaj więcej

BA (Hons) Professional Accountancy

University of Stirling
BA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
36 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Rachunkowość i finanse w Stirling plasują się w pierwszej piętnastce w Wielkiej Brytanii (Times and Sunday Times Good University Guide 2018) i otrzymują stale wysoką ocenę w N ...

Czytaj więcej