BACHELORSTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zarabianie Bachelor of Arts (BA) stopnia jest osiągnięciem akademicki po zakończeniu szereg kursów w ciągu trzech lub czterech lat. Podmioty, które są badane w celu osiągnięcia tego stopnia różnią się znacznie pod dyscyplin humanistycznych i nauk.

Proces rachunkowości jest niezbędnym składnikiem do udanych i dobrą sytuację finansową przedsiębiorstw i organizacji. Z definicji, rachunkowości jest pomiar aktywności finansowej organizacji. Pomiary te są wykorzystywane do analizy trendów ekonomicznych i może dostarczyć istotnych informacji dla kierownictwa i inwestorów.

Kenia, oficjalnie Republika Kenii, jest suwerennym państwem w Afryce Wschodniej. Stolica i największe miasto jest Nairobi.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

2 Wyniki z Księgowość, Kenia Filter

Ba (hons) biznes i rachunkowość

EDULINK INTERNATIONAL COLLEGE NAIROBI
BA
Sty 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program opiera się na różnych podstawowych przedmiotach i przedmiotach opcjonalnych. Podstawowe przedmioty zapewniają solidne wykształcenie w podstawowych obszarach działalnoś ...

Czytaj więcej

Ba (hons) w dziedzinie rachunkowości i zarządzania finansami

INtel College
BA
Sty 2020
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Aby osiągnąć powyższe studentom wielokrotnie będą musieli wykonać następujące 6 jednostek na jeden rok studiów prowadzącego zajęcia dwa razy w ...

Czytaj więcej