$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat. Programy z dziedziny nauk policyjnych mogą zapewnić studentom gruntowne doświadczenie w zakresie pracy policyjnej. Kursy mogą obejmować psychiatrię lub psychologię,… Czytaj więcej

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat.

Programy z dziedziny nauk policyjnych mogą zapewnić studentom gruntowne doświadczenie w zakresie pracy policyjnej. Kursy mogą obejmować psychiatrię lub psychologię, kryminalistykę, policję społeczną, techniki badawcze lub penologię. Programy te mogą prowadzić do stanowisk jako śledczy lub funkcjonariusze policji.

Asia jest świat 's największych i najbardziej zaludnionym kontynencie, znajduje się głównie na półkuli wschodniej i północnej. Zajmuje 8,7% Ziemia 's całkowitej powierzchni i składa się z 30% powierzchni terenu.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Saito University College
Petaling Jaya, Malezja

Program Bachelor of Arts in Law Enforcement (Investigation) naraża studentów na różne przestępstwa i świat bezpieczeństwa, organów ścigania i dochodzeń.

Program Bachelor of Arts in Law Enforcement (Investigation) naraża studentów na różne przestępstwa i świat bezpieczeństwa, organów ścigania i dochodzeń. -
BA
Język angielski
Ośrodek kształcenia