Filter
Bachelor of Arts
Chiny Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Arts (BA) jest stopień, który podany jest do studentów, którzy ukończyli program, trzy lub cztery lata na uniwersytecie lub w innej instytucji edukacyjnej. To honoruje skoncentrowane badania i specjalistycznej wiedzy na temat.

Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk społecznych przygotowują studentów do wielu karier, które zajmują się osobami lub systemami w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit.

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Nauki społeczne, Chiny

The University of Nottingham Ningbo China

Pierwszy rok obejmuje specjalny program języka angielskiego dla celów akademickich zaprojektowane przez doświadczonych pracowników z uznaniem Centrum Nauki Języków Angiel ... [+]

ba studia europejskie Struktura kursu

Rok 1 (rok wstępny)

Ten rok nie jest obowiązkowy dla studentów z odpowiednimi kwalifikacjami na rok drugi. Pierwszy rok obejmuje specjalny program języka angielskiego dla celów akademickich, opracowany przez wysoce doświadczony personel z uznanego Centrum Nauczania Języka Angielskiego (CELE) na Uniwersytecie w Nottingham. Jest to starannie zintegrowane z programami studiów oferowanymi przez każdą szkołę akademicką, aby przygotować studentów w pełni na lata 2-4 stopnia.

Rok 2 (Rok Kwalifikacyjny)

W tym pierwszym roku studiów specjalistycznych można wybierać spośród modułów obejmujących historyczne, społeczne i kulturowe podstawy nowoczesnej Europy. Moduły te są zorganizowane wokół podejścia uczenia studencie z dużym czytania, jak praktykować umiejętności badania będą potrzebne do bardziej niezależnych badań w stopniu później. Weźmiesz także udział w szkoleniu językowym, które ma na celu rozwój umiejętności komunikacji wielojęzycznej potrzebnej do odniesienia sukcesu na arenie międzynarodowej.... [-]

Chiny Ningbo
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Stosunki międzynarodowe BA na XJTLU mają na celu pogłębienie takiej wiedzy i zrozumienia oraz stworzenie przedsiębiorczych i menedżerskich liderów przyszłości, którzy spr ... [+]

Przegląd

Wzrost gospodarczy w Chinach zbiegał się z procesami globalizacji w ciągu ostatnich trzech dekad. Ponieważ wzrost ten trwa nadal, istnieje potrzeba bardziej szczegółowego zrozumienia rosnących interakcji społeczno-gospodarczych kraju z resztą świata. Stosunki międzynarodowe BA na XJTLU mają na celu pogłębienie takiej wiedzy i zrozumienia oraz stworzenie przedsiębiorczych i menedżerskich liderów przyszłości, którzy sprowadzą Chiny na świat i świat do Chin. W szczególności, BA International Relations zapewni studentom:

Zrozumienie dyscyplinarnego i interdyscyplinarnego charakteru nauk humanistycznych i społecznychPerspektywy, które umożliwiają skuteczną analizę współczesnych stosunków międzynarodowych, zwłaszcza tych dotyczących ChinDogłębna praktyczna znajomość podejść do badań stosunków międzynarodowychZnajomość krytycznych studiów politycznychKompleksowa wiedza na temat szeregu technik i podejść stosowanych do badania stosunków międzynarodowychŚcisła znajomość akademickiego obszaru stosunków międzynarodowych, jego literatury i organizacji intelektualnejProfesjonalne umiejętności komunikacyjnePraktyczne doświadczenie w badaniach i analizie politykiMiędzykulturowe umiejętności i zrozumienie... [-]
Chiny Suzhou
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku