Filter
Bachelor of Arts
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zarabianie Bachelor of Arts (BA) stopnia jest osiągnięciem akademicki po zakończeniu szereg kursów w ciągu trzech lub czterech lat. Podmioty, które są badane w celu osiągnięcia tego stopnia różnią się znacznie pod dyscyplin humanistycznych i nauk.

Nauki społeczne skupiają się na badaniu związków społecznych i społeczeństwa ludzkiego. Kursy z zakresu nauk społecznych przygotowują studentów do wielu karier, które zajmują się osobami lub systemami w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Nauki społeczne, Francja

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Dzisiejsze problemy polityczne i gospodarcze przekraczają międzynarodowe granice. Program International Relations and Diplomacy na Schiller International University stude ... [+]

. O

Dzisiejsze problemy polityczne i gospodarcze przekraczają międzynarodowe granice. Program International Relations and Diplomacy na Schiller International University studentom wiedzę niezbędną do życia w rządzie, biznesie i dziennikarstwie oraz w międzynarodowych organizacjach i kancelariach prawnych lub kontynuowania studiów magisterskich z zakresu nauk politycznych i stosunków międzynarodowych.

Studenci Schiller International University początkowo kształcili się w zakresie sztuk wyzwolonych, aby dać im gruntowne podstawy w historii, ekonomii, politologii i stosunkach międzynarodowych.... [-]

Francja Paris
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

Wydział oferuje trzyletni kurs licencjacki w pełnym wymiarze godzin zgodny z rosyjską normą federalną i standardem szkolnictwa wyższego MGIMO w kategorii "Lingwistyk ... [+]

Informacje ogólne

Wydział oferuje trzyletni kurs licencjacki w pełnym wymiarze godzin zgodny z rosyjską normą federalną i standardem szkolnictwa wyższego MGIMO w kategorii "Lingwistyka". W programie jest 25 studentów, zajęcia rozpoczynają się jesienią 2018 roku.

O czym jest program?

Program ma na celu przygotowanie przyszłych specjalistów z rosyjskiej kultury, historii i studiów terenowych zdolnych do skutecznego komunikowania się w środowisku międzykulturowym w zmieniającym się świecie.

Rozpoczynając naukę w języku angielskim, studenci stopniowo zdobywają głęboką znajomość języka rosyjskiego, który staje się kluczem do z pierwszej ręki zrozumienia kultury i wartości kraju.... [-]

Francja Nancy Paris
Wrzesień 2019
Język angielski,Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku