$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor of Arts jest ważnym krokiem w kierunku coraz rynkowe w coraz bardziej konkurencyjnym rekrutacji arenie. Ten stopień wymaga zwykle studentom wybrać obszar koncentracji lub głównym celem badania, a być może w niewielkim stężeniu, a także, wraz z ukończeniu określonej liczby godzin kredytowych w kursach podstawowych i obieralnych. Dla matematycznie i naukowo skłonni, technika… Czytaj więcej

Bachelor of Arts jest ważnym krokiem w kierunku coraz rynkowe w coraz bardziej konkurencyjnym rekrutacji arenie. Ten stopień wymaga zwykle studentom wybrać obszar koncentracji lub głównym celem badania, a być może w niewielkim stężeniu, a także, wraz z ukończeniu określonej liczby godzin kredytowych w kursach podstawowych i obieralnych.

Dla matematycznie i naukowo skłonni, technika może być idealny program studiów. Co to jest BA w Inżynierii Design? Ten stopień rozwija zdolności uczniów do wykorzystania obliczeń matematycznych i formuł w celu rozwiązania rzeczywistych problemów obejmujących projektowania i budowy. Studenci zazwyczaj na kursy w zaawansowanych matematyki, mechaniki i nauk fizycznych. Tok studiów może również obejmować staże lub inne praktyczne doświadczenia w branżach pokrewnych. Stopień ten może być również krok w kierunku dalszych badań naukowych i badań w magisterskich i doktoranckich programów.

Studenci, którzy dążą do tego stopnia rozwijać zdolność do poprawy na istniejących projektów, jak również zaangażowanie w innowacje i wynalazku do rozwiązywania problemów praktycznych z naciskiem na zwiększenie efektywności, niezawodności, bezpieczeństwa i jakości produktów lub struktur ich mechaników. W uzupełnieniu do gładzenia i poszerzać swoje matematyczne i naukowe przenikliwości, absolwenci rozwijać umiejętności analityczne i zdolność do skutecznego przyczyniania się do wspólnych projektów.

Koszt uzyskania takiego stopnia zależeć będzie od konkretnego wybranego programu; koszty czesnego różnią się znacznie między szkołami. Uczniowie powinni badać swoje opcje, aby wybrać program, który pasuje do ich potrzeb i okoliczności.

Absolwenci z Bachelor of Arts w inżynierii projektowania są przygotowane do pracy w wielu różnych dziedzinach.Stopień ten może mieć zastosowanie do każdej branży, która czerpie z zasadami techniki, w tym lotnictwa, produkcji samochodów, górnictwa, rolnictwa, i architektury, między innymi. Odbiorcami stopnia mogą również kwalifikować się do wielu zawodów, w usługach publicznych i wojskowych. Ci, którzy uzyskali tytuł licencjata w zakresie projektowania Inżynierii mogą wybrać do realizacji powołania, dla którego ma prywatnego pasji, takich jak stosowanie wiedzy i umiejętności w celu zmniejszenia wpływu człowieka na środowisko.

Biorąc pod uwagę obecne tempo wzrostu ludzkiej populacji, rosnącej urbanizacji i postępu technologicznego, to pole jest bardziej istotne i ekscytujące niż kiedykolwiek wcześniej. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
IED – Istituto Europeo di Design Torino
Turyn, Włochy

Projektant transportu jest profesjonalistą zajmującym się projektowaniem podstawowych środków transportu i potrafiącym zaprojektować wiele różnych rodzajów pojazdów, takich ja ... +

Projektant transportu jest profesjonalistą zajmującym się projektowaniem podstawowych środków transportu i potrafiącym zaprojektować wiele różnych rodzajów pojazdów, takich jak motocykle, jachty i systemy mobilności. Projektant ds. transportu potrafi pogodzić aspekty stylu, techniki, aerodynamiki, wykonalności produkcji i ergonomii. Ten rodzaj projektanta musi mieć dogłębne zrozumienie produktu i funkcji, których szuka konsument, aby móc mieć jasne wyobrażenie o związku między projektowaniem a marketingiem, innowacjami i wymaganiami handlowymi oraz trendem społecznym i tło ekonomiczne, w którym działa. -
BA
Studia dzienne
3 lat(a)
Język angielski
Paź 2022
15 Sie 2022
Ośrodek kształcenia