close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Szwecja kawalerów oferty.

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat.Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most… Czytaj więcej

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Położony w Västra Götaland, Trollhättan miasto jest pracowity i 2. co do wielkości miasto w Szwecji. To jest centrum administracyjnym gminy Trollhättan. Posiada ponad 40.000 mieszkańców.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Szwecja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Szwecja tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Szwecji
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Holly Xiao
Trollhättan, Szwecja

3-letni program licencjacki w stosunkach międzynarodowych i ekonomii

3-letni program licencjacki w stosunkach międzynarodowych i ekonomii -
BA
Studia dzienne
3 lat(a)
Sie 2021
Ośrodek kształcenia