close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Bachelor of Arts (BA) jest stopień nagrodzony studentom kończącym licencjackich program, który zwykle trwa cztery lata. Ten typ stopnia można skupić się na ścisłych, humanistycznych lub mieszaniny dwóch. Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie… Czytaj więcej

Bachelor of Arts (BA) jest stopień nagrodzony studentom kończącym licencjackich program, który zwykle trwa cztery lata. Ten typ stopnia można skupić się na ścisłych, humanistycznych lub mieszaniny dwóch. 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Garden Grove to miasto założone w 1874 roku znajduje się w stanie Kalifornia. Znany z truskawek, miasto ma coroczny festiwal Truskawka, która jest głównym magnesem dla publiczności. Okręg szkolny posiada wielu liceach profilowanych, które można znaleźć tutaj.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Stanton University
Garden Grove, Stany Zjednoczone

Program Bachelor of Arts (BA) in Business Administration ma na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych pracujących dorosłych w stale rozwijającej się gospodarce światowej.

Program Bachelor of Arts (BA) in Business Administration ma na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych pracujących dorosłych w stale rozwijającej się gospodarce światowej. -
BA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
4 - 6 lat(a)
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
Online