close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Stany Zjednoczone kawalerów oferty.

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat.Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie… Czytaj więcej

Studenci, którzy chcą do dalszego kształcenia i przygotować się do kariery często prowadzić Bachelor of Arts (BA). Programy można znaleźć w szkołach na całym świecie i są zazwyczaj zarobione w około czterech lat.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Stany Zjednoczone. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Stany Zjednoczone tutaj.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Finlandia University
Hancock, Stany Zjednoczone

Stopień psychologii w Finlandii zapewnia wgląd i doświadczenie w zrozumieniu wszystkich normalnych i nienormalnych cech ludzkiego umysłu z naukowego punktu widzenia.

Stopień psychologii w Finlandii zapewnia wgląd i doświadczenie w zrozumieniu wszystkich normalnych i nienormalnych cech ludzkiego umysłu z naukowego punktu widzenia. -
BA
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
Finlandia University
Hancock, Stany Zjednoczone

Program studiów liberalnych to interdyscyplinarny program, który pozwala zagłębić się w wiele obszarów zainteresowań.

Program studiów liberalnych to interdyscyplinarny program, który pozwala zagłębić się w wiele obszarów zainteresowań. -
BA
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 
Finlandia University
Hancock, Stany Zjednoczone

Specjaliści z zakresu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych uczą się umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w wielu różnych zawodach.

Specjaliści z zakresu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych uczą się umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w wielu różnych zawodach. -
BA
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia